Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budaörsi praktikerig ki lehet...

Budaörsi praktikerig ki lehet menni budapest bérlettel?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta nekem, odáig nem jó a bérlet.

53,86, 150,212,252,272 buszokkal lehet megközelíteni, csak nem tudom jó-e budaörsig a bkv bérlet



2015. márc. 27. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak Bp. városhatárán belül érvényes a Bp. bérlet, utána + kiegészítő jegyet/bérletet kell venned (attól függöen, milyen gyakran mész oda).
2015. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát téged akkor jól átbåsztak, barátom. Egyik busz sem megy ezek közül még csak a közelébe sem.


Ellenben a 87,187,287,287A buszokkal meg tudod közelíteni egész jól. A Budapest-bérlet a Repülőgépes Szolgálat megállóig érvényes, bár a 287, 287A vonalak Kinizsi utcai megállója volna a legközelebb - de az már a bérlet érvényességi területén kívülre esik épp.


Ezen kívül az ingyenes 288-as busz is megáll a Kinizsi utcánál, erre a Repülőgépes Szolgálatnál tudsz átszállni a 87, 187, 287-es buszokról; a Kamaraerdei Ifjúsági Parktól kis sétával a 41-es villamosról és az előbbi buszokról.

2015. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó megoldás lehet még az ingyenes Tesco busztól átsétálni

[link]

Menetrend a nyitvatartás alatt.

2015. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legpraktikusabb a Tesco busz,Én a Sasadin szállnék át rá,addig jó a BKK bérlet.A Tescotól pár perc séta a Praktiker.
2015. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minek kelletett lepontozni: a viszonylatszámoktö függetlenül (amiket akár a google maps, vagy a BKK oldaláról is le lehet lesni) érvényes az, amit a Budapest bérletről és a kiegészítőről írtam. Már rég elmúlt az, hogy Bp. Városhatár + 1 megállóra legyen érvényes (igaz, az is, csak a 'kék buszokon volt' [pl. BKV], a Volánbusz járatain nem).
2015. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha a boráros tértől szeretnék eljutni a praktikerhez mit ajánlotok?

köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pipa :D

2015. márc. 28. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os villamossal a Körtérig, utána busszal, vagy 4-es metróval kell továbbutaznod (Bikás parkig, vagy a Kórháznál is átszállhátsz a Tesco buszra - itt meglesheted a Tesco busz megállóit: [link] ).
2015. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha busszal megyek jó a bkv bérlet végig, vagy kell jegyet váltanom?
2015. márc. 28. 23:58
 9/11 anonim ***** válasza:
A Tesco busz, ingyenes, a többire meg jó a Bp. bérlet.
2015. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Móricz Zsigmond Körtértől indul a 282-es. Arról leszállsz a Budaörsi benzinkútnál (azt hiszem, ez a neve), és átsétálsz az út másik oldalára. Odafelé nem kell külön lyukasztanod, mert nem fog basztatni a sofőr. Viszont a kaller megbaxhat. Visszafelé viszont meg kell venned a jegyet a sofőrtől.
2015. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!