Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon hogy jutok ki és...

Miskolcon hogy jutok ki és mennyi idő alatt a Diósgyőri kórházba? Mert néztem a villamosmegállókat és a kórház utcán nem áll meg egy sem. Valamint miért hívják azt is Misek-nek? Az nem a Semmelweis?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktál menni Diósgyőri meccsre ?
2015. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam.....nem nagyon járok Diósgyőr felé ezért kérek segítséget...
2015. ápr. 14. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt amúgy nem írtad honnan indulnál. A Búza térről az 1-es 1A-s valamint 1-es és 2-es villamossal a legegyszerűbb az Újgyőri Főtérig menni majd onnan a 29-es busszal Diósgyőri Kórház megállóhelyig. De kisebb gyaloglással a 9,21,21B,68 járatokkal a Bólyai Farkas utcáig.
2015. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A selyemrétről indulnék.....
2015. ápr. 14. 19:31
 5/6 Bercike30 válasza:

Szia,

2-es villamossal praktikus jönni a Selyemrét felől. A villamosmegállótól kb 3-400 métert kell sétálni, a villamos sínekre merőleges utcán.


Ha van bérleted, és nem plusz költség a villamosjegyen kívül másik jegyet venni, akkor pedig ahogy felettem is írták, az Újgyőri főtérig villamos, onnantól pedig a másik hozzászóló által felsorolt buszok valamelyike.


Egyébként miért pont ide jössz? Mi itt lakunk a környéken, de a Selyemrétre járunk SZTK-ba, a MÁV rendelőbe. A MÁV rendelő, korszerű, modern, normálisak, velünk még soha nem bunkóztak.

A Vasgyári SZTK-ban a rendszer is rettenetes, és a betegek összetétele is kritikán aluli. Mocsok, gusztustalan állapot mindenhol. Minden ragad, reggel 7 lőtt oda kell érni, hogy aznap még foglalkozzanak veled, és tudj sorszámot kapni. Tök mindegy, hogy egyedül, kisgyerekkel, netán 8 hónapos terhesen jössz... A selyemréti rendelőintézetben velünk nagyon normálisak, tiszta, kulturált az épület is.

2015. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem beteg vagyok hanem állásinterjúra megyek :)
2015. ápr. 17. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!