Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha vki tájékozott a pesti...

Ha vki tájékozott a pesti közlekedésben: hogyan jutok el a Városkaputól a Blaha Lujza térig?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy oda fogok járni képzésre, de én még életemben nem utaztam tömegközlekedéssel Pesten, tán még azt sem tudom, milyen járművek közlekednek ott :D ...

Vácról járnék fel a Városkapuig. Ott szépen leszállok a buszról ... aztán? Van vmi közvetlen járat? Villamos, vagy metró, vagy valamicsoda.

Légyszi, szájbarágósan vki magyarázza el nekem, hogy lássam- megér-e ennyit ez a képzés! Persze tudom hogy konkrét időpontok alapján talán könnyebb lenne összehangolni a járatokat, de az majd kiforrná magát.


Köszönöm!

18/L



2015. jún. 9. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
Szentendret veletlenul nem ejti utba a busz? mert akkor az lenne a legkonnyebb, hogy ott atszallsz a H5-os HEV-re (ami a varoskapu mogott megy, de nem erinti), es azzal vegigmesz a margit-hid budai hidfoig, majd onnan a 4-6-os villamossal a blahaig :) Szentendrerol en is igy jarok be.
2015. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
BKK v. BKV honlap. Vagy utvonalterv.hu vagy google maps. Nem olyan bonyolult...
2015. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sztem vonat s metró.
2015. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

#1:

Tudod hol van Vác? Szentendrétől egy nagy sziget választja el.

Kérdező:

A vonat nem megoldás? Mert ha igen, akkor inkább azzal utazz a Nyugati p.u.-ig (végállomás), onnan a Főbej

2015. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
0%
#4 kedves okoska, ha a varoskapuig eljutott valahogy, ami nagyjabol 2 percre van Szentendretol barmilyen kozlekedesi eszkozzel, akkor nagyonis elkepzelheto, hogy pont az elozo megallo Szentendre, es igy at tud szallni. ;)
2015. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis vonattal Nyugati p.u. Főbejáraton kisétálsz és máris ott lesz a 4-6 V (Újbuda-Központ, vagy Móricz Zsigmond körtér felé), ami kimegy a Blaha Lujza térig.

Nyugati p.u vágányzár idején: S50 - S70 vonatok, illetve a Zónázókkal a Zugló vasútállomásig, aztán szinte bármyik busz elvisz a Blaha Lujza térig (van amelynek ott is van a végállomása).

Ha mwg busz: Újpest városkapu M3 (Kőbánya-Kispest felé) - Deák Ferenc tér - M2 (Örs vezér tere fele) és az is, meg fog állni a Blaha Lujza téren.

2015. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát a Szentendrés nem megoldható! Pedig jó lenne akkor!

A vonat is bonyolult. Mert akkor a szomszéd faluba kéne átutaznom, onnan (nevetséges, de) nincs sűrűn járat, főleg hétvégén...

Még talán mindig Vác a legjobb vmilyen szinten.

Utolsó: befejezed a szöveged? Mert így vagy csak számomra nem értelmes, vagy alapból :D

2015. jún. 9. 21:50
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

SajtosVakond: de minek utazzon ki, Szentendrére?

Több időben és pénzbe is telik, vagy erre, nem is gondolsz?

2015. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"a varoskapuig eljutott valahogy, ami nagyjabol 2 percre van Szentendretol "


- Ja, hogyne. Pont két percre. Se több, se kevesebb.


Most komolyan alternatíva Szentendrére kimenni a HÉV miatt, ahonnan töb mint 20 perc a Batthyány, miközben átszállással legfeljebb 20 perc a Városkaputól a Blaha?

2015. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
33%
Ja, en kerek elnezest, nem volt tisztazva, hogy melyik varoskaputol, ugyanis itt Szentendren is van egy, igy azt gondoltam, hogy az ittenit ejti utba odafele. De akkor most mar tiszta minden.
2015. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!