Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érvényes bérlettel utazhatok...

Érvényes bérlettel utazhatok több kört a metrón vagy végállomáson mindenképp le kell szállni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A metrónál a végállomáson le kell szállnod. Ha egyszer "rajta felejtődsz", nem hiszem, hogy nagy probléma lenne.
2015. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örsön nem húz ki, ott maradhatsz, a többi végállomáson nem.
2015. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A végállomáson le kell szállnod, mert a kihúzóban nem szállíthatnak utast. Az Örs vezér terén ilyen nincs.
2015. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi az a kihúzó?
2015. jún. 10. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
A kihúzón fordul meg a metró átmenve egyik egyik oldalról a másikba. Olyan mint az autónál az Y forduló.
2015. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Délinél nagyon figyelik, hogy ne maradjon senki a szerelvényben, M3-on nem annyira, legalábbis régebben így volt, most nem tudom, hogy figyelik-e már. Én egyszer anno a 90-es években simán bennmaradtam Újpesten, és megfordult velem a metró, és láttam olyanokat is, akik KÖKI-n is bennmaradtak megfordulni, persze ott necces, mert lehet, hogy kocsiszínbe megy a szerelvény.
2015. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
M3-nál, csak az Árpád hídnál figyelik (ha Újpest Központ felé, metrópótlás van), meg Újpest Központnál akkor, ha az utolsó járatokkal érzékezel.
2015. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Le kell szállni, mivel végállomás. De erre figyelmeztet is a bácsi/néni a dobozban. :D Az Örsön maradhatsz, ha nem kiabál a bácsi/néni, hogy hagyják el a vonatot, mert a vonat kocsiszinbe megy.
2015. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Azért a kihúzó nem teljesen olyan, mint az Y forduló, mert a szerelvény nem forul meg, csak a vezető megy át a másik oldali vezetőfülkébe.
2015. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt naponta hányszor kell megtennie? Pihenhet két menet között?
2015. jún. 12. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!