Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK újabb beszerzésű buszain...

A BKK újabb beszerzésű buszain az utastájékoztató monitorokon a közlekedési infók mellett miért nem adnak filmeket? Dugóban jól jönne.

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem úgy működik, hogy letorrentezik aztán hajrá. Nyilván egy veszteségesen működő közlekedési vállalat jogdíjakat fog fizetni azért, hogy a telefonjukat babrálni képtelen, könyvet nem olvasó utazóközönség filmeket nézzen a dugóban.
2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adhatnák dokumentumfilmeket.
2015. jún. 19. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De most reklámokat adnak, nem? Abból meg legalább bevételhez jutnak.
2015. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak reklámot. Ne is adjanak, ha egyszer az életbe ki fogja írni az átszállásokat a monitor, ne vegye el azelől a helyet semmi.
2015. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy távolsági Volán járatokon láttam ilyesmit. Én mindenesetre támogatnám a reklámértékének a kihasználását, persze csak a közérdekű infók (átszállási lehetőségek, időjárás, forgalmi helyzet) után.
2015. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem arra való. Ez egy utastájékoztató monitor, nem mozivászon. Legfeljebb reklámozásra alkalmas, a filmek már csak a hang és a megtekintésükhöz szükséges idő hiánya, valamint a jogdíjak miatt nem vetíthetők rajta.
2015. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet. Én inkább zenét hallgatok, vagy azt nézem, ami nekem tetszik - a telefonomon.
2015. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régebben gondolkoztam rajta, de manapság tök felesleges lenne, mindenki a telefonját bújja úgyis.
2015. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, a volánbusz régebben csinálta távolsági buszokon, hogy berakott valami filmet, nem tudom, mennyire legálisan, fizettek-e jogdíjat utána, de amúgy igen, ez lenne a módja.
2015. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Távolsági buszon, nem rossz ötlet, viszont ott inkább az ülőhelyenként, külön monitort támogatom - fejhallgatóval (léteznek ilyen buszok is).
2015. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!