Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történhet, ha elkapnak...

Mi történhet, ha elkapnak amikor a vonat vagy a villamos ütközőjén/két kocsi között utazok?

Figyelt kérdés

jeggyel is megbüntetnek, vagy csak leszállítanak?


Amúgy nem vagyok csóró, ezt az egészet csak heccből szoktam csinálni a haverokkal. 16/F



2015. júl. 4. 01:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tehát csak rám szólnak, én leszállok és ennyi?
2015. júl. 24. 17:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak rád szólnak. Szépen bevisznek a rendőrök, s hosszasan kikérdeznek, miért tetted, hogyan tetted.

Aztán szépen fel is jelentek, s mint írták, akár börtönbe is kerülhetsz.

A pénzügyi részét nem tudom, de több millió forintos kár is keletkezhet, a hülyeségedből. Én az utolsó fillérig rád is verném.

2015. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor majd vigyázok, hogy ne kapjanak el, illetve ne okozzak vele semmi balhét.
2015. júl. 24. 17:44
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Én meg remélem, hogy miközben a tolószékben ülsz és édesanyád törölgeti a nyáladat a képedről, majd az jár a fejedben, hogy mennyire megérte.
2015. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te mit kezdesz a saját életeddel.


Igenis lehet a járműnek egy nemvárt mozgása, vagy elfáradtok, valami egy pillanatra eltereli a figyelmeteket (akár megijedtek valamitől, megtetszik valami stb..)

Igen, tudom, figyeltek, vigyáztok magatokra de egy rossz mozdulat, rossz pillanat elég.

Akkor emberek nem érnek be a munkahelyükre, vagy hulla fáradtan haza, vagy oviba a gyerekért. Nem beszélve arról, hogy azért nem kellemes élmény a tudat, hogy egy embert gázolt, ölt meg, csonkított meg a vonat, amin épp utaztam....

Mások idegrendszerével, munkahelyével stb. játszol.



Most hétvégén mintha láttam volna valakit állni vágánytengelyben a 120-as pályán a 120-szal robogó vonat mellett (remélem rosszul láttam a vonatból...) Közben pár másodperc múlva elsuhantunk egy megállóhely mellett, ahova épp érkezett egy vonat a másik irányból. Ha az valamiért nem áll meg, akkor alig később - vagy egyszerre (?) - érkezik a delikvenshez velünk. Akkor én nem biztos, hogy hazaértem volna (hulla fáradt voltam), más utastársamnak esetleg fontosabb dolga is volt akkor is.

2015. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én kezdeném azzal, hogy villamosokon már a járókelők is rendőrt hívnának rád egy szempillantás alatt (annak ellenére, hogy tudtommal régen ez közkedvelt közlekedési forma volt), vonaton meg gyakorlatilag fizikai képtelenség ütközőn utazni, mert nagyjából 15 másodperc alatt zuhannál le (valószínűleg a halálodba). Kocsik közé meg nem is férnél el, de ha mégis, amennyire én tudom, a fűtési vezeték agyonvágna egyből.
2015. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Petya183 ***** válasza:

Miért nem ülsz ki egy repülőgép turbinájára? Sőt játsz a lapátokkal is

...csak úgy heccből... Hülyegyerek

Orosz rulettezzél inkább arra nem kapnál ennyi negatív választ

2015. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Rossz esetben:

1. szörnyethalsz

2. börtön, letöltendő.


Az 1-et remélem nem következik be, 2-őt viszont jó szívvel aláírnám, ajánlanám neked.

2015. júl. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

-> 16.

A két kocsi közt sok hely van(némely tehervonaton, villamoson és a héven) a Flirt motorvonatnak, a Tátra, illetve a "hannóveri" villamosnak meg meg akkora ütközője van mint egy ülés.

Egyébként meg van aki oldalt, a kocsi ajtajánál lévő lépcsőn utazik(nyitott ajtó mellett)

Ja és a szerelvény hátuljára csatolt mozdony többnyire üres és tele van kapaszkodókkal. Egyébként az éjszaka közepén sehol nincs se rendőr, se közteres, a vonat üres, a sofőr meg nem lát.

2015. júl. 30. 04:24
 20/22 A kérdező kommentje:

-> 17.

Orosz rulettezni minden este szoktunk (air soft-tal)

2015. júl. 30. 04:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!