Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest bérlettel az összes...

Budapest bérlettel az összes BKV járatot igénybe vehetem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha én pl. Érdre akarok menni és megy oda BKV busz, akkor azt Budapest bérlettel igénybe vehetem? Vagy a BKV bérlet csak Pesten belül használható?

Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Csak Pesten belül jó, utána kiegészítőt kell venned.
2015. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A BKV csak a Budapesten belül közlekedő buszok egy részét üzemelteti, nyilván jó rájuk a Budapest-bérlet. Ezen kívül úgy féltucat cég járataira jó mèg a bérlet, de csak Budapesten belül. A Volánbusz BKK-tarifás járataira külön kiegészítő jegy kell.
2015. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és 1-es: könyörgöm legalább most nevezzük nevén a várost. Nem Pest, hanem Budapest. Nincs olyan bérlet, ami csak Pestre jó.


2-es: nagyon okos vagy, hogy tudod a BKV és a BKK közti különbséget, de nem mindenki van így ezzel. Ezzel a ködös fogalmazással nem sok embernek segítesz, gondolom ezt te is jól tudod.


És hogy érdemben válaszoljak is: a Budapest-bérlet a BKK összes, a MÁV és a Volán bizonyos járataira jó, de csak városhatáron belül. Kivétel a hétvégi BKK-hajó (D13-as), mert arra egyáltalán nem jó, oda külön jegyet kell venni.


Egyébként Érdre pont nem megy ki BKK-járat, de pl. Budakeszire igen (22-es buszok). Ekkor a városhatáron kívüli szakaszra venned kell egy környéki jegyet (ez elég olcsó, 1-200 Ft) vagy környéki bérletet.

2015. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Itt van az egzakt leírása, hol és mire jó a Budapest Bérlet:

[link]

2015. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!