Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatokon sok a bevándorló?...

Vonatokon sok a bevándorló? (Pestről Pécs, Záhony irányba tartó IC-re lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
Sokan vannak a vonatokon? Lehet tőlük utazni? Mennyire súlyos a helyzet?

2015. júl. 17. 00:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
IC-n csak normális emberek utaznak. pesttől nyíregyházáig 6000ft a jegy. aki megveszi ezt az aligha hiszem hogy kulturálatlan lenne. Én még nem találkoztam ilyennek pedig utaztam már vagy 40x a vonaton. tiszta, kulturált és még van wifi is.
2015. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Záhony irányába miért is utazna?
2015. júl. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert útközben ott van egy Debrecen is, ahova minden reggel megy vonatonként vagy 30 bevándorló. Persze nem IC-n, viszont legalább csúcsidőben, és iskolaidőben nagyjából Püspökladánynál szokott szarásig megtelni az összes reggeli vonat.
2015. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Úristen, bevándorlóóók, fossuk össze a bokànkat és szaladjuuuunk!!!!


Most komolyan, ennyire bedőlsz a kormány propagandájának? Ezek a szerencsétlenek konkrétan annyit csinálnak, hogy felszállnak a vonatra, döglenek rajta, beszélgetnek egymással, aztán meg leszàllnak. Erősen hasonlít arra, amit te is csinálsz a vonaton.


És nem kell itt jönni azzal, hogy libsi duma meg ilyenek: minden nap utazok menekültek által használt gyorsvonatokkal a főváros közeli szakaszon és tényleg csak a kormánypropaganda kriminalizálja ezeket az idegen, de békés szándékú embereket.

2015. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Megfogsz lepődni,de még a Londonba tartó repülők is televannak bevándorlókkal. Pl azokkal a magyarokkal akik dolgozni akarnak Angliában.

Én is bevándorló vagyok, az hogy legálisan tartózkodok egy idegen országba, attól még az vagyok.

Teljesen mindegy papirokkal vagy anélkül megy valaki idegen országba, valami oka van rá, hogy elhagyta az országát.

Ugyanugy emberek, és joguk van a normális élethez.

2015. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés


Ide tettem fel a kérdést, ide is akartam.


Tavaly voltam a Keleti pályaudvaron egyedül, és azt kell mondjam, hogy még a pénztár épülete előtt sem hagytam volna szerény kis családom. Idén viszont őket is viszem magammal.

Sem a liberális, sem a rasszista dumák nem érdekelnek. Azt szeretném tudni, hogy mennyire vannak tele az állomások ezekkel és mennyire veszélyesek.

Aki normális választ ad, kap egy zöld kezet.

2015. júl. 17. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Az iszlám nem való Európába! Nagyon veszélyes helyzet, mi Magyarok életveszélyben vagyunk. Csak ki kell várni azt az időt, mikor újra kitörnek a táborokból és megdobálnak téglával...

Mi a helyzet a behurcolt betegségekkel? Olyan betegségeket hurcolhatnak be, amivel egy európai ember egész életében nem találkozna.

2015. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ha majd ez történik, akkor az őket beengedő liberálisokból építünk védőfalat magunk köré, oké? Állomásokon rátámadnak a magyarokra? Ez már jobban érdekel.

A velük bevándorló vírusoktól és baktériumoktól viszont jobban félek. Európai betegségek ellen be vagyok oltva, úgy látszik mehetek újra a dokihoz.

2015. júl. 17. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben a Keleti Pályaudvartól félsz,kerüld el.

Pécs felé kölzeledő vonatokra Kelenföld állomáson, Záhony felé közlekedő vonatokra Kőbánya-Kispest állomáson ülsz fel.

2015. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mióta van gyorsvonati pótjegy, az IC-ken is megfordulnak mindenféle emberek, mivel pl. Bp.- Nyíregyháza között kb. 200 ft az árkülönbség a gyorsvonat és az IC jegy között

Szóval lehetnek.

2015. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!