Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethet egy metróellenőr...

Megbüntethet egy metróellenőr azért, mert a kezelt jegyen nem látszik az a tintacsík (dátum, meg ilyenek. )?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy valamelyik metróállomásnál szinte semmit nem nyom rá a gép a jegyre, ellenben kilyukasztja.. Ha ilyenkor meg kell mutatnom a jegyem a kijáratnál, megbüntethet az ellenőr? Ne mondjátok hogy nem nézik, mert nézték már elég rendesen a jegyemet..
2010. márc. 6. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,hiszen nem te tehetsz róla.))
2010. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj hogy ez már régi trükk.

Ha kettő jegyet dugsz be a gépbe felülre egy használtat akkor is ezt az eredményt éred el mivel a felsőre nyomja a dátumot.

De szerintem el kell higgye az ellenőrnek a te sztoridat is.

Viszont neked meg magadnál kell tartani az érvényes menetjegyedet utazáskor ami ebben az esetben nem érvényes dátum nélkül.

Szerintem.

2010. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Amikor sok évvel ezelőtt bejöttek ezek a dátumozó automaták a metrónál, akkor eljátszottuk párszor, hogy egy használt jeggyel együtt raktuk be a gépbe a jegyet, és akkor nem nyomott rá pecsétet. Így bármeddig használhattuk, amíg el nem tépte az ellenőr. Mindig panaszkodtunk a rossz gépekre, aztán rájöttek a stiklire, és elkezdtek büntetni érte...
2010. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!