Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy befizetett parkolási...

Egy befizetett parkolási bírság díja, -ami nem az előírt dátum szerint lett befizetve-, vonhat-e magaután olyan következményt, hogy ismét a 100%-os díjjat kérik fizessem be. Kell fizetnem v nem?

Figyelt kérdés
Semmiféle más szankció mem vot ezzel kapcsolatban, hogy reális lenne a követelésük!
2011. okt. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh, figyi, ebben elég sok tapasztalatom van, az a helyzet, hogy rohadtul nincs joguk a dupláját kérni, anyám még emlékszem úgy oldotta meg, hogy bement hozzájuk és odanyomott nekik 3 ezret, azt mondta basszák meg, ha kell elveszik, ha nem kell, akkor ennyit se ad, végül elvették, aztán 12 ezer helyett csak ennyit kellett fizetnünk. Azért lett 12, mert nekünk is megakarták duplázni 6 helyett, de ez sehol sincs leírva, valóban semmi szankció nincs erről, ezt mi pontosan tudtuk. Lényeg a határozott fellépés és az utánajárás, átbaszni csak azt lehet, aki hagyja magát!
2011. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is többször kicsúsztam az 5 napos fizetési határidőből és az alapot fizettem be a háromszorosa helyett - még sosem jelentkeztek a különbözetért sok év alatt.
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jogszabályt én sem találtam ezzel kapcsolatban-bár lehet,hogy van?- abszolút laikus vagyok e-téren.Az alap büntetét mint irtam én is befizettem...késve,a pót büntetést ügyében pedig nagyon lapulok,úgy döntöttem, nem fizetek újra!!!
2011. okt. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!