Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az lenne a problémám, hogy...

Csejteimario kérdése:

Az lenne a problémám, hogy elhagytam a diákom. Nyár van! Sőt tavaly iskolát váltottam akkor is elhagytam ( de ott amúgy is kellett volna új ) szóval hogy csak Szeptembertől tudok újat igényelni? és lehet még egyet ha már tavaly is kellett?

Figyelt kérdés
Buszon hagytam 3 nappal ezelőtt ... megvártam pár buszt és a sofőrök adtak egy számot (diszpécser) ! Azóta minden nap felhívom hogy adtak e le bérlettartót, mivel nagyon kellene!(benne volt a személyim,lakcímkártyám,diákom és havi bérlet)

2015. aug. 8. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be az iskolába, és kérj ideiglenes!
2015. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs már ideiglenes. Igazolás van, amit akkor kapsz, amikor új diàkot igényelsz.


Suliváltáskor pont ezért szopás elhagyni a diàkot.


Utazz addig vonattal, hétvégente 26 alatt 33% a kedvezmény. Amúgy meg marad a teljes árú.

2015. aug. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a papírt hívják ideiglenesnek, és nem csak új igénylésekor, hanem az iskola begejezése után is ilyet állítanak ki október 31-ig.
2015. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!