Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha van egy széfem, aminek...

Ha van egy széfem, aminek elhagytam a kulcsát, ki tudom valahogy erőszakkal nyitni?

Figyelt kérdés
Nem kell semmi nagyra gondolni, kb. 15x10x30cm a falai olyan 2-3 centi vastagok lehetnek. Egyszerű, kulcsos széf. Ki lehet flexszel vagy valamivel nyitni házilag? Ha nem, van aki ilyet vállal? Amúgy arra én is rájöttem, hogy hülyeség volt elhagyni a kulcsot, szóval ha lehet, erre nem kérek emlékeztetőt:D
2010. aug. 5. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, akkor nagy-flexel ess neki, mert a kicsinél jópár korongot elemésztessz, és a motorját is leégetheted.

Esetleg még jómég a lángvágó is.

2010. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz: Igen!

Mindig könnyebb valamit tönkretenni mint megalkotni!

Amúgy meg csak összerakták valahogy...


Ha nem fix, vagy lefeszíthtő akkor elviszed egy zárszaküzletbe, tuti kinyitják, vagy lakatos, olyan is van aki házhoz megy, csak el ne kérjen annyit mint amennyi a széfben van :-)

2010. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakatos kinyitja neked. Egyébként igen, ki lehet nyitni, a filmekben látott kétpálcikás módszer valóban működik! De sok gyakorlást igényel, szóval inkább a lakatost javaslonám :)
2010. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd szét! A zÁRJÁT FÚRD KI.
2010. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

ne próbálkozz ha nem muszáj , keresd me ga számlát amivel igazolod hogy a tiéd, és hívd fel a Mo-i forgalmazót ahol a sorozatszám alapján tudnak adni pótkulcsot/tudnak segíteni kinyitni


ha már nekiállsz akkor viszont lángvágóval ne, mert elég minden ami benne van, inkább nagyflexxel vágd körbe az ajtót

2010. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Silber ***** válasza:
Szereztél egyet a platóról leesett régi kórház-széfekből? Csörög is valami benne? :)
2010. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, nyolcvanezer forint- a zsebpénzem...:D

Hát majd megpróbáljuk flexszel. Reméljük menni fog. Kösz a válaszokat!

2010. aug. 6. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy Lakatost a VIII.ker-ben, ő biztosan kinyitja neked vagy így vagy úgy :-)
2010. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!