Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha, egy buszsofőr miatt...

Ha, egy buszsofőr miatt mindig késik a busz szinte mindig, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Reggeli járatról van szó.

Van 3-4 buszsofőr, akik általában ezt a járatot vezetik.


Az egyikkel van csak probléma.

A többi sofőr, rendesen beér, maximum 4-5 percet késnek, ami szerintem nem oszt nem szoroz.

De, még azt is igyekeznek behozni.


Az egyikük viszont elég rossz, negyed órát késik a busz, amikor ő van.

Olyan, mintha tojna a menetrendre.Állandóan tötymörög, szüttyög.

A városban meg, mintha nem merne rendesen vezetni.


Egy sebességet is olyan lassan váltja, hogy az valami hihetetlen.

Pedig körülbelül 10 éves az a busz, nem egy 30 éves szoci Ikarusról van szó.


Negyed óra késés azért már elég baj.Vannak, akik elkésnek a munkahelyükről, ugyanis még helyi járattal is utazniuk kell.


Amikor jön be a busz és az utasok meglátják, hogy az a bizonyos sofőr van, a következőket lehet hallani "ma sosem érünk be" "délre sem érünk be".


Mit lehetne csinálni?Szóljunk a volánnak?



2015. szept. 7. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szólnék, de szerintem nekik is feltűnt, csak nincs elég sofőr, vagy nem tudom.
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én szólnék. szerintem emiatt nem rugnák ki,de figyelmeztetést biztos kapna.
2015. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem utaznék BKV-val! Vegyél egy biciklit, sokkal gyorsabb, egészségesebb és jobb is.

Idő kell mire bele jösz, de egyre hosszabb távokat leszel képes megtenni és egyre több helyre leszel képes elmenni vele.

A BKV-t csak kényszer megoldásnak látom! Tényleg csak akkor érdemes felszállni rá, ha nincs más lehetőség.

2015. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: éppen Volánról van szó.
2015. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelezni kell az illetékes volán társaság felé a problémát, ha több ún. törzsutas közli a késést, akkor biztosan megembereli magát.

Nem arról van szó, hogy le kell hordani mindenféle k*csögnek, mert a munkáját végzi, el kell tartania magát, ha van, akkor a családját valamiből. Viszont az sem szabad elfelejteni, hogy amikor felszállunk egy buszra, úgymond az autóbusz vezetőre bízzuk az életünket.

2015. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!