Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért olyan hülyén ülnek le a...

Miért olyan hülyén ülnek le a bkv járatain az emberek, hogyha ketten utazok valakivel akkor ne tudjuk egymás mellé ülni?

Figyelt kérdés
Állandóan egyedül ülnek a kettes helyeken,de még a héven a 4emberes helyeken is.Ráadásul nemcsak,hogy egyedül,hanem a külső széken,hogy át kelljen mászni rajtuk,ha le akarok ülni és még ők húzzák a szájukat.
2015. okt. 19. 14:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"Utálom, ha idegenek hozzám érnek, vagy ha közel jönnek hozzám."


Akkor vegyél autót paraszt.

2015. okt. 21. 12:26
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem tűnik fel lassan, hogy rajtad kívül mindenki hülye? Beteg ember vagy:)
2015. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

Elég szar életed lehet, ha ilyen semmiségen is képes vagy 3 napig rugózni és parasztozni mindenkit.


De ha ennyire nem tetszik, miért is nem veszel te egy kocsit? Abban meresztheted a segged egész nap, és ülhettek is egymás mellett.

2015. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én sem tudom, de én szeretem ezt észrevenni, figyelni. pl. villamoson, ha úgy jön ki hogy mindkét oldalamon egy üres hely van, vagy mellettem csak egy, de szemben is egy, és felszáll két ember egy tud leülni, akkor én szó nélkül magamtól átülök. Nagyon szoktak örülni, hálásak lenni. Bosszantó tud lenni, megértelek.
2015. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!