Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bárki igénybe veheti a liftet...

Bárki igénybe veheti a liftet a Ferenciek terén?

Figyelt kérdés
Tériszonyom van, így mozgólépcsőn nem tudok lemenni, igénybe vehetem a (tudtommal) mozgáskorlátozottak számára kialakított liftet? Ha igen, kell ezt jelezni, vagy csak úgy használhatom, mint bármelyik másik liftet (mondjuk bevásárlóközpontokban).

2015. dec. 9. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az a mozgáskorlátozott, akinek nincs lába..a tériszony is az..örülj, hogy nem vagy klausztrofóbiás..


egyébként nyugodtan szállj be, nem csak mozgáskorlátozottak számára fenntartott a lift..számtalan idősnek, és fiatalnak is fáj a lába, vagy épp műtötték, esetleg babakocsit tol..

2015. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Az M4-es metrón szinte mindenki használja a lifteket
2015. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 9. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Esélyegyenlőség van, persze használhatod, azért van.
2015. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván illik a babakocsival, bottal, nagy csomaggal közlekedőket előre engedni, de semmi sem tiltja, hogy tök egészséges emberek is igényve vegyék a liftet. Én is azt használom, ha gyorsabb arra.
2015. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

tériszony, klausztrofóbia, atyaég, nektek milyen divatos cuccaitok vannak

kezdem magam kellemetlenül érezni, hogy egészséges vagyok...

2015. dec. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mar a lepcsotol teriszonyod van?

Azert mert en is teriszonyos vagyok, de a lepcsoktol nem felek, a repulestol viszont igen (tudom, a repulogepen a legkevesebb valoszinusege az, hogy problema erhet).

2015. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy még nem hangzott el a lényeg. Az a lift a felszínről csak az aluljáróba visz, a peronra NEM. Tehát aki fél a mozgólépcsőtől,az továbbra sem fog lejutni ott, mert magában a metróállomásban nincs lift.
2015. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Mar a lepcsotol teriszonyod van?

Azert mert en is teriszonyos vagyok, de a lepcsoktol nem felek, a repulestol viszont igen (tudom, a repulogepen a legkevesebb valoszinusege az, hogy problema erhet)."


A mozgólépcső a legrosszabb. Repülő nem gond, sőt üvegezett átjárókon (plázákban van egy-kettő) is simán átmegyek.


"Fura, hogy még nem hangzott el a lényeg. Az a lift a felszínről csak az aluljáróba visz, a peronra NEM. Tehát aki fél a mozgólépcsőtől,az továbbra sem fog lejutni ott, mert magában a metróállomásban nincs lift."


Ez de jó, nem ezt olvastam.

2015. dec. 12. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mozgólépcső, lépcső - ott van a korlát, van mit fogni.
2015. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!