Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik vonat a jobb A Piros...

Melyik vonat a jobb A Piros flirt vagy a kék flirt?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint a kék flirt jobb mint a piros mert a kéken van monitor ami egyszerre több megállót is ki tud írni

2016. jan. 3. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha választani kell akkor nekem is a kék, az általad említett monitor miatt.

Jók ezek a vonatok már csak a klíma miatt is, ami a nyári kánikulában nagyon jó.

Azonban az ülésekkel egyiken sem vagyok kibékülve. Számomra kényelmetlen, ha aludni is akarok hajnalban.


A régebbi: [link]

sokkal jobb ilyen szempontból.

2016. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kényelmes mindkettő a kék és sárga ajtós kívül is szép.
2016. jan. 3. 12:41
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos Budapest Keleti és Sülysáp között nem jár kék flirt csak piros flirt!:)
2016. jan. 3. 12:45
 4/26 A kérdező kommentje:
A linkeden említett vonat is jó illetve a legrosszabb elöregedett szerelvényeket felújították de ez sem alacsonypadlós a kék flirteken konnektor is van,így fel tudják tölteni a telefonjukat a linken szereplő vonat is kényelmes.
2016. jan. 3. 12:51
 5/26 anonim ***** válasza:

"Sajnos Budapest Keleti és Sülysáp között nem jár kék flirt csak piros flirt!:)"


De utaztam már kékkel így tudom miről beszélek.

A konnektor nálam nem szempont, van mobil töltőm amivel 3x maxra tudom tölteni a telómat.

Ha választani kéne akkor nyáron a Flirt többi évszakban meg a régebbi vonat vagy a még régebbi fülkés. ott aztán lehetett durmolni míg beértünk Pestre :)

2016. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mi az a durmolás?
2016. jan. 3. 14:06
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért szeretem jobban a kéket, mert szebb kívülről és még nem kopott annyira az ülés. a konnektort elfelejteném úgyis használni. Én érdre szoktam járni és ott elég gyakran jár, viszont nem tudom hogy az 1-es vonal mentén milyen gyakran jár?
2016. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
durmolás=szundikálás :)
2016. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
sztem az összes flirt egy kalap szar.. kényelmetlen ülések, 1 klozett és teli ablakok. Régebbi szerelvények kényelmesebbek voltak sokkal és ha halad a vonat bőven elég ha letekered az ablakot és jön a levegő, klíma egészségtelen . Fülkések a legjobbak vagy még a bőrüléses BHV
2016. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a fülkések és a BHV egy kalap sz*r Fel kell mászni rájuk és ki kell nyitni az ajtót.
2016. jan. 5. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!