Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha valakinek nincs bérlete és...

Ha valakinek nincs bérlete és elkapja az ellenőr, majd rendőrt hív, a rendőr kiadhatja az ellenőrnek az adataimat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van millió ilyen kérdés, de nem egyértelmű a válasz. Tudja valaki pontosan, mi van ilyenkor?

2016. jan. 6. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy kiadhatja, ezért nem érdemes megvárni míg a rendőr odaér.
2016. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted minek hívja oda?

Másrészt ilyenkor ki kell fizetned a rendőr kihívását.

2016. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
67%
Szó sincs semmi ilyesmiről! Az ellenőr azért hívja ki a rendőrt, hogy vegyen neked jegyet, nem azért hogy megbüntessen!
2016. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én a történetnek arra a részére vagyok kíváncsi, hogy milyen szabály alapján adhatja ki 3. személynek. Én is úgy gondolom, hogy kiadhatja, de ezt nem mindenki így látja.
2016. jan. 6. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én meg arra lennék kíváncsi, hogy milyen jogon gondolják egyesek, hogy nem kell jegyet/bérletet venni.
2016. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
#1 az ellenőr visszatarthat amíg a rendőr ki nem érkezik.
2016. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Átadhatja. [link]
2016. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Nincs bérleted, elkap az ellenőr-aki a munkáját végzi-, aztán neked áll feljebb? ...és még itt kérdezed a jogaid?



na ehhez pofa kell...

2016. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úristen, emberek, de nehezen kaptam megfelelő választ! Aki most feleslegesen okoskodott, annak jár a megfelelő piros, annak a kevésnek, aki a kérdésre koncentrált és válaszolt is, ment a zöld kéz, nekik köszönöm!
2016. jan. 6. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne viccelj, két óra alatt kaptál használható válasz(oka)t, az nem is rossz.
2016. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!