Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek? Mi lesz ha nem...

Megbüntettek? Mi lesz ha nem fizetem be?

Figyelt kérdés
Bliccelni akartam de és lebuktam az ellenőrnél és ott voltak a rendőrök felírták a nevem és a születési dátumom a haveroméval együtt akinek érvényes bérlete volt bírságot küldenek vagy mi még úgymond kiskorúak vagyunk meg a lakcímem máshova szól mint ahol lakom ha bírság lesz és nem tudom befizetni mi lesz

2013. jún. 24. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Akkor nő a pótdíj mértéke, megy rá a jegybanki alapkamat kétszerese, kapod a felszólításokat és mire nagykorú leszel már lesz egy szép 6 jegyű tartozásod a BKV felé..
2013. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
...amit egy követeléskezelő céggel fog behajtatni a közlekedési társaság. Ez történhet majd bármely ingó vagyontárgyad lefoglalásával és elárverezésével, vagy pedig banki inkasszóval. Hidd el, kurwa nagy szopás hatszámjegyű mínusszal nekiindulni az életnek.
2013. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de biztos hogy megbüntettek ?
2013. jún. 24. 21:07
 4/24 anonim ***** válasza:

Blicceltél, nem? Elkaptak a lila karszalagosok, nem? Felírták a neved, nem?


Akkor hát?

2013. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De Nem Voltam még a járműn csak leakartam enni a etrohoz és. Rendőr irta fel A Nevem
2013. jún. 24. 22:29
 6/24 anonim ***** válasza:
A metróállomásra, a peronzárvonalon belülre csak jeggyel/bérlettel léphetsz.
2013. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De még csak felmutatásnál Voltam és rendőr gépébe irta a Nevem és születésim és kb mennyi lesz majd és hány Nap mire ki ér a csekk?
2013. jún. 24. 22:42
 8/24 anonim ***** válasza:

Na akkor írd le a helyzetet, kérlek!


Fönn voltál a mozgólépcső fölött, mentél volna le jegy és bérlet nélkül? De hát nem láttad, hogy ott állnak a közterület-felügyelők? (Nem rendőrök állnak ott ilyenkor.)


Hülyécske voltál, ez lesz a tanulópénz.

2 hétig 16.000 Ft. a bünti, utána pedig 32.000 Froncsi.

Persze ez még nő sokáig. Felszólítást mindig küldenek, elévülésben ne is bízz! Ja, és a levelek árát is kifizettetik veled.

2013. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
NA akkor leirom pontosabban határuton lementem a lépcsőn aztán pedig bementem a 3 metro felé vezető alaguthoz ahol nekem jegyet kellet volna lxukasztsom csak Hogy nekem jegy tönböm Volt és az utolso kilxuksztott jegy olyan metros volt Pont a olyan metros lyukasztása Volt
2013. jún. 24. 22:59
 10/24 A kérdező kommentje:
És én ezt kihasználva ugy tettem Mintha lyukasztanák és oda mentem az ellenőrhöz hogy felmutassam sak hogy elkezdte Olvasni a pecsétett és nem stimelt és pont ott állt három rendőr és az ellenőr Kilyukasztot Velem egy normálus jegyet és addig a haveromtól megkérdezték mikor született de neki volt érvényes Bérlette oda mentem tőlem is megkérdezték A születésim + tölem A nevemet s aztán elengedtek. A helyesirási iákért bocs csak Telefonrol irok
2013. jún. 24. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!