Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdiek! Mennyibe kerül havonta...

Érdiek! Mennyibe kerül havonta bejárni Budapestre, abban az esetben ha Pesten van a munkahelyetek? Mivel, hogyan, és mi az ára a tömegközlekedésnek? Illetve autóval kb. mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Érd elég nagy település, honnan érdekelne ez?
2016. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Női nevek utcáiból. 5percre az autóbusz állomásról.
2016. jan. 25. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A buszállomás környékéről vagy vonattal (Érd alsó), vagy a Diósd felé közlekedő buszokkal tudsz mennni. A vonatra a kiegészítő bérlet 5940 Ft, a buszra a nagyobb km távolság miatt 9580 Ft, de a munkáltatódnak fizetni kell a 86%-át. A vonat kb. 10 perc alatt van Kelenföldön, a busz 25 perc alatt, de a busz kiszámíthatóbb, mint a vonat a sok késés miatt, és sűrűbben indul (munkanap vonat félóránként megy, a busz negyedóránként). Mivel nem vagyok érdi, csak a menetrendet néztem meg, ezért az autóról nem tudok semmit se mondani, reggelente szoktak dugók lenni Budapest felé, azt számold bele, a városban szerintem sokkal gyorsabb a metró. Kelenföldön van P+R parkoló, ahol 350-ért egész napra ott hagyhatod a kocsit és mehetsz tovább mással, ha odáig szeretnél autóval menni (és kikerülni a kiegészítő bérletet).
2016. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon hasznos.

2016. jan. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!