Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha költöztök, nektek mennyire...

Ha költöztök, nektek mennyire fontos az, hogy olyan helyre menjetek, ahonnan a munkahelyetek minél hamarabb elérhető?

Figyelt kérdés
Mennyit lennétek hajlandóak utazni egy nap a munkahelyetekre? Főleg budapestiek válaszára lennék kíváncsi.
2013. szept. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nagyon fontos. Én 30 percnél többet már csak nagy kínlódások árán utazok melóba.
2013. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már költözök azért költözök hogy közelebb legyek a munkahelyhez. Másképp minek költöznék?? A másik ok talán anyagi. Pl eladtam a házat és teszek hozzá veszek jobbat nagyobbat vagy valami ilyesmi.. Vagy olcsóbbat hogy kézpénz maradjon.

Más értelme amúgy minek a költözésnek? Unalomból senki sem költözködik.

2013. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor Te pontosan olyan vagy, mint a vőlegényem. :) Ő sem hajlandó ennél sokkal többet utazni. Ez onnan is ered, hogy ő vidéken nőtt fel, ahol kb. negyed óra alatt elért minden fontos helyre. Én viszont Budapest egy igen csendes és gyönyörű helyén nőttem fel, ahonnan viszont mindig is legalább egy órát kellett utaznom ahhoz, hogy elérjem a belvárost. Nekem csak azért nem jelentett ez problémát, mert ebbe szoktam bele. Más viszont, aki eddig nem ehhez szokott hozzá, valóban szenved a rendszeres sok utazástól, akárcsak a vőlegényem. Ezért megegyeztünk abban, hogy egy olyan helyre költözünk, ami csendes környéken található, de ő mégis viszonylag hamar beér a munkahelyére.


Az a baj egyébként, hogy kb. minden munkahely Budapest belvárosában található. Az igazán szép és csendes környékek, ahol a levegő minősége is lényegesen jobb, viszont nagyon messze vannak a belvárosi munkahelyektől. Így van, aki inkább azt választja, hogy elviseli a belváros zaját, hogy minél hamarabb beérjen a munkahelyére, van aki viszont inkább vállal több utazást és kijjebb költözik, mivel nem akar zajban és autóbűzben élni.

2013. szept. 10. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én max. egy órát vagyok hajlandó utazni egy irányban, de most inkább beköltöztem a belvárosba. Aztán majd ha lesz kivel és miből családot alapítani, majd nézek valami zöldebb helyet, akkor ismét vállalni fogom a hosszabb utazást.
2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!