Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Cigányok mindig pénzt kérnek...

Cigányok mindig pénzt kérnek a vonaton mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosból jövök mindíg vasárnap estefele fel Debrecenbe, ám Nyíregyházán mindig vár a vonat fél órát, ilyenkor mindíg felszáll vagy 2-3 cigány, mindíg mások, és folyamatosan mennek végig és mindenkitől pénzt kérnek "buszra" meg "vonatra". Tőlem sose akarnak távozni, volt, hogy 15 percig mondtam, hogy nincs semmim mégse akartak elmenni, többen vannak mindíg én meg csak egyedül tudok visszamenni Debrecenbe. Nagyon kezdenek már idegesíteni, 10-ből 7 vasárnap mindíg ez történik...

2016. febr. 14. 21:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Voltak már kalózok akik elzavarták már őket, meg elkapták, csak pont akkor amikor már indult volna a vonat és leszálltak, csak sajnos az ilyen ritka. Amugy meg énis szívesen megütném őket, mert korra fiatalabbak nálam meg minden, csak utána meg én lennék elővéve és én semmi ilyet nem akarok.
2016. febr. 16. 18:46
 22/24 BigCraft válasza:
50%

Add oda nekik az egész vagyonod!

Szeretettel: Oláh Karcsi

2016. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Csinálj jogsit és ne vonatozz :)
2016. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 legion válasza:
Szia! Valtozott valami azota?
2021. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!