Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha ülök a vonaton mennyi idő...

Ha ülök a vonaton mennyi idő elteltével változtathatók helyet, ha mellém ülnek a cigányok, hogy ne legyen nekik feltűnő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Kovetkezo megallo.
2012. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Az első megállónál finoman szállj át a másik kocsiba.
2012. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
ÉN múltkor egy négyes ülésen ültem egyedül(lány vagyok) és leült mellém 3 büdös cigány,plusz egy a másik oldalra. Gondolkodtam,majd fél perc múlva felálltam és átmentem másik vagonba, az ajtót meg bezártam felölük:)
2012. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne várj a következő megállóig,miért várnál? 1 megállóig sok minden történhet,sztem nem kell megvárni. És kérdés,hogy a következő megálló mennyi idő? 20perc? Vagy több?Ugye ti sem gondoltátok komolyan..
2012. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
77%
ha büdösek akkor 34perc
2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Rettegnek a magyar emberek ezektől a mocskoktól, mi a f...om az, hogy még neked magyar embernek kell ilyenen gondolkodnod??? Annyira felb.sz... Utálom ezt a kib.szott rendszert, hogy magyarként nem élhetek felszabadultan, mert attól kell félnem, hogy a boxosok milyen apró f...ág miatt támadnak be. De majd jönnek a szájbak.rt LIBERÁLISOK és megmondják, hogy rasszisták vagyunk, ezentúl is üzenem, hogy ott rohadjatok meg, ahol vagytok
2012. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Rasszista vagy kérdező!
2012. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

6. válaszolónál a pont!!!

Ez így nem mehet tovább! Mi az, hogy már utazni sem lehet nyugodtan ezektől a f*szoktól. Ez a MI országunk, csak ez a sz*r politika nem jó :(

Meg kéne dolgoztatni őket, hogy pusztuljanak csak, mert nem sokára már nagyon el lesznek kényeztetve, és azt hiszik, hogy nekik mindent lehet. Hát nem! Nem engedhetjük meg! Lassan már mi leszünk a kisebbség.


És persze tisztelet a kivételnek!


Aki úgy gondolja, hogy igazam van, az nyom egy zöld kezet!



Ja, és a válaszlónak:

Nyugodtan ülj el, amikor csak akarsz, lehet hogy feltűnő lesz, de SEMMI KÖZÜK HOZZÁ, hogy mit csinálsz. Főleg, ha büdösek.

2012. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és nem vagyok rasszista, csak azokat küldeném el a q*** anyjukba, akik nem dolgoznak, meg rablásból élnek. /előző válaszoló/
2012. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Jah. A kérdező rasszista. Mert attól is függ, hogy milyen cigányok. Ha amúgy kulturáltan néz ki, és nem viselkedik feltűnően, felőlem ülhet mellettem.
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!