Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van a buszokon hátrafelé...

Miért van a buszokon hátrafelé is ülés?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi erővel előre is nézhetne az az ülés. Én sose ülök ilyenre,mert borzasztó szédülök rajta. Inkább állok,ha nincs máshol hely. De tényleg,mi értelme van?
2010. ápr. 2. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
helyspórolás
2010. ápr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan buszon ahol mindíg leszállnak könnyebb közlekedni.
2010. ápr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy elhányd magad.
2010. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a kerékre szerelt ülések néznek hátra. Képzeletben forgasd meg a dolgokat. Nos a lábad ne mtudod hova rakni. Igaz a régebbi magaspadlós buszon nem gáz szeretek az első kerék mögé ülni és felrakni a lábam a kerékdobra de ezt egy alacsonypadlóson nem lehetne megcsinálni.
2010. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már valaki írta, de kedves kérdező, nekem meg több ismim mondta, hogy szédül így, sőt, vonaton is, ha hátrafelé utazna. Engem sosem zavart, így pl ha vonaton utazunk többen, mindig én ülök azon, ami fordítva van :D
2010. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!