Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Két hónapja megbüntettek a...

Fekepete96 kérdése:

Két hónapja megbüntettek a DKV nál Debrecenbe de nem fizettem be a 4000 ret és most jött egy papir hogy 23. 000 ret kell 1 héten belül különben végrehajtóhoz kerül az ügy . Mennyit kellene akkor fizetni ha végrehajtohoz megy?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a gyik hasonló sirámokkal.

Minél tovább vársz, az összeg annál nagyobb lesz, ez tulajdonképpen az utolsó felszólítás, a végrehajtó nem levelezni fog veled, elviszi a plazma TV-t, vagy valami más értékes ingóságot - így lesz a 4ezres büntetésből a sokszorosa, csak a naivak gondolják, hogy a tartozásról egyszerűen lemondanak, ha nem fizetik be, elfelejtődik.

2016. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy vinnék el a cuccaim mikor nem dolgozom 19 vagyok !
2016. márc. 16. 02:07
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán miből is fizessem ki ?
2016. márc. 16. 02:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy vinnék el a cuccaim mikor nem dolgozom 19 vagyok !"


Egyszerűen, ha nincs a neveden semmi akkor sehogy. Viszont a bírósági végrehajtó előzetes bejelentés nélkül nyom egy inkasszót a bankszámládra és letiltást küld a munkahelyedre ( ha van ).


Kérj a szüleidtől, haveroktól, alkalmi munka.. Ha behajtóhoz kerül akkor már rakódik rá egy rakás egyéb költség és nagyon gyorsan duplázódik az összeg.

2016. márc. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ne izgasd magad...én sem izgattam..aztán így lett a vége 60ezer...a végrehajtó nem sz.rozik...


...ez most a tandíj, túl kell esni a befizetésen.A 23ezer még barátságos, még az elviselhető határán van..


fizess inkább, de meg is mutathatod, ha nincs semmid, és nem is dolgozol...Azért arra figyelj, hogy ahol lax, ott is körülnéznek, mert nagykorú vagy..pláne, ha a szüleidnél..ajaj..ott bármi megtörténhet..a végrehajtó leveszi gyorsan a nagy arcodat.

2016. márc. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
22%
13 éve nem fizettem be.Vajon mennyinél tarthat?:)
2016. márc. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
35%
A végrehajtónak semmi köze a szülei tulajdonához. Max. abban a helyiségben nézhet szét, ahol az illető lakik..
2016. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd be minél előbb, ha kell, kérj kölcsön a szüleidtől vagy mástól, mert ha végrehajtóhoz kerül, akkor mindenféle eljárás díját is hozzárakják az összeghez, amit le is vonhatnak a bankszámládról, ha nem fizetsz magadtól. Ha nincs fizetésed, akkor az első pár havi munkád ingyenmunka lesz, mert ez az összeg ennél csak nagyobb lesz. Felelőtlenség volt eddig nem befizetni, de még nagyobb felelőtlenség, ha most se fizeted be. A kérdésedre a válasz: nagyjából a duplája a mostani összegnek, amire még több kamat rámegy idővel.
2016. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
48%
Én azért tisztáznám mielőtt fizetnék, hogyan lett a 4000-es tartozásból 23000.- Én oda írnék egy ajánlott levelet (ne síma levelet írj hanem AJÁNLOTT TÉRTIVEVÉNYES levelet) ahonnan a 23000-ről a végzést küldték, mert ez teljesen jogtalan eljárás. Kérd ki a helyszíni bírsághoz tartozó összes írásos anyagot is! Nem kell egyből betójni a behajtótól, azért nekik sincsen joguk mindenhez.
2016. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tartottad jogosnak a büntetést (nagyon el tudom képzelni!) akkor meg kellett volna kifogásolnod!

Így már szerintem kicsit késő... Azt tudnod kell, hogy ebből a büntetéses iparágból sokan, nagyon sokan piszokul jól élnek (ügyvédek, jogászok, közjegyzők, ellenőrök, végrehajtók) akiknek elképesztő jogosítványokat adott a kormányzat! A jólétüket neked, nekünk kell finanszíroznunk! Fizesd be most, máskor időben reklamálj!

2016. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!