Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az egyik Veszprém-Budapest...

Az egyik Veszprém-Budapest járaton rendszeresen dohányzik a sofőr. Hol tudok panaszt tenni?

Figyelt kérdés
És lesz-e ügy belőle?

2016. márc. 22. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A szolgáltatónál. Nézd meg, hogy ki közlekedteti a járatot, Volánbusz vagy ÉNYKK, és keresd meg az elérhetőségét!
2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt ilyen.

De én inkább szóltam a sofőrnek. Abba is hagyta.

Meg a telefonálást is.

Én csak akkor jelenteném be ha szólok neki és nem érdekli, csinálja tovább.

2016. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy simán volán irodában. De sok minden nem várható.
2016. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szoktak eljárást indítani ilyen esetekben. Bizonyíték hiányában legtöbbször ló kuky sem lesz belőle, kapsz egy kamu trágya kupakot, amit valami bürokrata írt úgy, hogy nagyon PC legyen.

De egy panasz levelet utólag is lehet követni. Én is jártam már azzal a busszal. Az utastérbe nem nagyon megy be a füst, mert nyitott ablaknál tolja.

Azért szánalmas, hogy 2 órát nem bír ki cigi nélkül. Akkor inkább használjon nikotin tapaszt.

2016. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! Konkrétan melyik járaton utaztál ?

Itt HÁTUL is lehetett érezni !

2016. márc. 23. 07:24
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Esti járat volt. Nem jegyeztem meg. Elöl ültem, lehet azért vitte hátra a szagot. Mindenesetre nyugodtan írd meg a járatot üzemeltető társaságnak időponttal együtt. Abból baj nem lesz.
2016. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Jó eséllyel ügy lesz belőle és nem fogom sajnálni a sofőrt, ha rosszul jár emiatt. Azért a dohányzás mellőzése tömegközlekedési eszközökön és úgy általában a zárt terekben már nagyon régóta kulturális norma és már évek óta illegális e tilalom megszegése.
2016. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vadparaszt18 ***** válasza:
30%
Inkább foglalkozz saját életeddel. Azok a sofőrök vannak olyan tapasztaltak hogy tudjanak telefonálni meg vezetni is. Ha valami nem tetszik akkor menj gyalog. Dohányzás a buszon meg undorító azzal egyet értek. Szóljál érte a sofőrnek, de felesleges. Ez miatt csak szólni fognak neki hogy nem kellene. Kirúgni úgyse fogják, mivel akkora sofőr hiány van a szakmában hogy már azokat a könyörgik vissza akiket korábban elbocsátottak. (Azokat is akik meg lopták a céget.)
2016. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én sem pislálok le a katedráról tanítás közben, pedig tudok lógó pöccsel is magyarázni. Ő is kibírhatja a dohányzást út közben. Ha nem lesz belőle ügy, mehet a hatóságokhoz. Nem csak munkaerő hiány, de bírság is lesz akkora, hogy megérzik.
2016. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Persze előtte van két lépés: 1 sofőrnek szólsz. 2 cégnek szólsz, 3 hatóság 4 Hága
2016. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!