Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Saját, vagy testvérem diákszám...

Saját, vagy testvérem diákszámát használjam fel ebben az esetben? Tudom hogy 'csalás', de többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát nekem a jogviszonyom március 31ig érvényes még, tehát használhatnám a diákkedvezményt még egy ideig. De a bérletem ma járt le, szóval így csak 2 hétig élhetnék ezzel a kedvezménnyel, nem 1 hónapig. Emellett én áprilistól nem is tartózkodok az országban, szóval amúgy se tudnám felhasználni.

Most azon gondolkodok, hogy mi lenne, ha az öcsém igazolványszámát íratnám a bérletre (aki szintén felsőoktatásban tanul, de ő még egy évig), így miután kimegyek, és neki lejár a bérlete hónap közepén, akkor utána még egy hétig tudná használni az 'én' bérletemet, amin az ő száma van.

Mennyire kockázatos? Nem rémlik hogy valaha is összenézték volna a diák számát és a bérleten lévő igazolványszámot


2016. márc. 22. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
másik kérdés, automatánál lehet 10forintosokba fizetni? :D
2016. márc. 22. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a félhavi bérletet, amennyiben az adott városban van olyan.
2016. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte esélytelen, hogy a számát ellenőrizgetik.
2016. márc. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez konkrétan nem igaz, mert időről időre belefutok szorgosabb ellenőrökbe, akik igazolványt is néznek. És akkor jön a pofáraesés, nem is kicsi.


Az automata csak bizonyos darabszámban fogad el érméket.

2016. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!