Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech Driving Force GT és...

Logitech Driving Force GT és Genius Twin Wheel 900ff kormány sem kapható már újonnan, valaki esetleg ajánlana hasonló 900°-ot forgathatót 50e. Forintig?

Figyelt kérdés

Nem akartam elkapkodni ezt a kormány vásárlást, szeretnék tényleg egy normálisat, de viszonylag olcsót és újonnan venni. Ez a két lehetőség sajnos kilőve. Legalább is én már sehol nem találtam. A Supergamer.hu Webáruházzal vettem fel a kapcsolatot, mert csak náluk láttam még újonnan meghirdetve Logitech Driving Force GT-t. Viszont Ők is azt mondják, hogy semelyik beszállítótól sem tudnak egyenlőre szerezni. Pár napja javaslatukra azért leadtam a megrendelést, de ha egy hónapon belül nincs változás akkor mindenképpen elfogok állni a vásárlástól, illetve akkor ha találok hasonlót úgymond azonnali (egy héten belüli) házhoz szállítással. Feltétlenül kellene a 900° OMSI 1-2 valósághűbb játékélményért.

Kérem aki bármilyen formában tud segítsen.

(A használt termékektől egy kicsit parázok.)



2016. febr. 25. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A ThrustMaster T80 Racing Wheel 1080°-os, próbáltam, és meglepően jó. A kuplungpedál persze hiányzik róla, mint az összes olcsóbb kormánynál.
2016. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!