Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethetnek -e így? Ez...

Megbüntethetnek -e így? Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Felszállt az ellenőr nem kezeltem a jegyemet, azt elvette tőle,mondta,hogy mivel nincs kezelve adjam oda az irataimat, azt mondtam,hogy mivel nincs vele közteres nem vagyok köteles odaadni erre azt mondta,hogy a busz kamerájáról visszanézeti,hogy ki vagyok és a rendőrségen beazonosítják, és akkor majd házhoz jön a büntetés.

2016. ápr. 5. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Remélem megtalálnak!

Ingyenélő patkány!

2016. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Csak meg akart ijeszteni. Mivel jogi értelemben nem szabálysértésről vagy bűncselekményről,hanem csak szerződésszegésről van szó (= utazási feltételek megsértése), a kamerák adatait nem használhatják fel személyazonosítás céljából.


Mindazonáltal örülök, hogy tisztában vagy a jogaiddal, de kérlek fektess legalább ekkora hangsúlyt a kötelességeidre is.

2016. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kekeckedjél még egy kicsit és akkor hátha sikerül feljebb tornásznod a büntetést is! Ja! És lehetne legalább annyi gerinced, hogy vállalod a felelősséget, ha elcseszel valamit.
2016. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem, ha arra lenne szükségem úgy tettem volna fel a kérdést. Imádom,hogy itt mindenki gerinces és tisztességes,becsületes ember. Mindenkinek meg lehet a véleménye de nem azt kérdeztem.
2016. ápr. 5. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Itt meg mivel ingyen válaszolnak neked, tűrd el a kioktatást is úgy, mint a segítséget.
2016. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mét nem ekzeltetted ennyi, nehogy az ellenr legyen még a hibás.
2016. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy-egy rendőrőrsnek megvan a maga programja. Általában a kapitányságvezető inge színétől függ, hogy adott héten a gyorshajtókra szállnak-e rá, vagy éppen a felderítetlen bűnügyek statisztikáján próbálnak javítani.

Szóval kérdező, ha adott időpontban kockás ing volt a vezéren, és ráadásul pinát sem kapott aznap reggel, akkor bukta van. Semmiből sem tart beazonosítani, és megtalálni.

2016. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!