Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy szoktatok bliccelni? Már...

Hogy szoktatok bliccelni? Már kipróbált praktikákat kérek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

csak vicceltem! :) (ellenőr)

de ha okosak lennének, lehet, hogy bepróbálkoznának egy kis tapasztalatgyűjtésre...:)

2010. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Budapesten: Tátrában,csatolt villamosokon az első kocsi mert többnyire hátul szállnak fel az ellenőrök.Am minden máshol hátsó ajtó.etrón meg lehetetlen.
2010. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na, akkor én is elmondom. Két ajtó közé állok, mert minden ajtónál 1-1 száll fel, onnan kezd ellenőrizni. Általában az ajtóban elkap 1-1 embert, így a következő megállónál le tudok szállni. Megfigyeltem, hol szállnak fel, már pár arcot ismerek látásból. Nálam általában az első kocsiba szállnak. Amúgy ritkán bliccelek, csak akkor mikor nincs bérletem.
2010. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
:D az ember általában akkor bliccel mikor nincs bérlete :D vagy jegye. :D de jó módszer.
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!