Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miről ismerni fel az ellenőrök...

Miről ismerni fel az ellenőröket a BKV járművökön?

Figyelt kérdés
2007. nov. 12. 23:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Karszalagot csak akkor húznak mikor már felszálltak a járműre,egyenruhát nem igazán hordanak.Viszont csoportosan járnak és három ajtón szállnak fel,nehogy lelépjenek a bliccelők.Nagyon kell figyelni hogy ki tudd őket szúrni.
2007. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
Köszönnek a soförnek!
2007. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Csoportokban járnak, és titkon lehet látni amikor összenéznek. uttalanul cirkáznak hol le hol felszállnak. kis noteszükvan.
2007. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Általában az oldal táskájuk is "jellegzetes". Na meg a mondat "jegyeket bérleteket"- ha értelmes feje van szoktam is mondani, hogy kössz nem kérek, van:).

A buszmegállóban várva egy kupacban vannak, de mégis külön ajtókon szállnak fel. Mondjuk a mi vonalunkon álltalában ugyan azok a csoportok vannak, egy két alkalom alatt megjegyzi az ember a fejüket:)

A legtöbbjük ha hiszitek ha nem, normális, pl amikor 3 gyerekkel vagyok, és épp tenném gyorsan a jegyet a jukasztóba, int, hogy hagyjam csak... Vagy mikor mondom, hogy upsz elfelejtettem lyukasztani, csak mosolyog és tovább megy. Na jó nem mindegyik ilyen, van kifejezetten bunkó is.

2007. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
24%
Miért kell Őket felismerni?
2007. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

suttyó igénytelen állatok.

én már kilométerekről felismerem őket. kis szar oldaltáska(abban vannak a csekkek:) kínai olcsó szar cuccok(ahhoz képest, h mennyit bírságolnak...) és amint felszállnak, már tenyerelnek a lyukasztóra...

amúgy ha sokat járkálsz pesten, akkor ösztönösen megérzed.

eccer felszállt két szakadt nő a 6osra, elő se vette a karszalagot, már mutattam a bérletet. kérdezi: honnan tudta? mondom rezignált hangon: ééreztem...

:D na ennyit ezekről a kis hulladékokról.

2008. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
ja mindig hárman vannak vagy ketten,és 30éves retro cuccokba szállnak fel oldaltáskával,és semmi értelem a tekíntetükbe szédelegnek előre mint a zombik
2009. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Van oldaltáskájuk, és köszönnek a sofőrnek(villamoson intenek) falkában vannak. Összenéznek felszállás előtt. Egyszerűen megérzed.


Am jó módszer, ha veszel egy havi bérletet, és sokat utazol. Bpnél kisebb városban (pl.:megyeszékhelyek) nem lehetetlen, én már a megállóban felmutatom nekik.


Amúgy minek akarod felismerni???

2010. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%
Igénytelenek és vacak cucokban járnak, és alkoholisták. Amennyit bírságolnak nem otthonra költik hanem elisszák, innen ismerhető meg. Amúgy ha megbüntet már megismered :)
2011. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan BKV ellenőrök is akik egyedül mászkálnak példa: 2 es villamos..


A kitűzőjére az van rá írva hogy "főellenőr"

A sima jegyellenőr egyedül nem ellenőrízhet az ő kitűzőjükön az van írva hogy "jegyellenőr"


Ha ilyan van láttok egyedül ellenőrizni fel lehet jelenteni és lehet rendőrt is hívni mert a gyanú alapos hogy áll ellenőr!!!


Csekket köteles adni! Van náluk ellenőrzési jegyzék rovancsolólap és stb.. az az jegyszerelés! :)

2011. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!