Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi vagy mik a problémák a...

Mi vagy mik a problémák a Dacia nemzetközi gyorsvonattal?

Figyelt kérdés

Győrben szoktam látni ezt a vonatot. Olvastam,hallottam már,hogy sokszor és jó nagyokat késik,keresztben az üléseken alszanak a románok,ótvarok a kocsik,majdnem 1 nap elejétől végéig a menetidő,suttyó expressz,meg hasonlók.

Igazság szerint eddig 1 nagyobb késését láttam (90 perc volt). A kocsik legtöbbször bizony olyanok,amilyenek,de talán belül jobb valamivel. Valakinek van saját tapasztalata az említett vonattal?



#vonat #Dacia #nemzetközi vonat #nemzetközi gyors
2016. jún. 10. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Még a 80-as évek végén vonatoztam nemzetközi expresszel Bulgáriába, Románián keresztül. Visszafelé nem volt hálókocsi, viszont minden második üres volt, el lehetett feküdni az üléseken. nem is volt ezzel különösebb baj (diákként, jó társasággal sokat bír az ember), addig, amíg arra nem ébredtem, hogy 3 román parasztasszony rám ült. A szó szoros értelmében, meg se kísérelték, hogy felébresszenek, csak letették magukat. Nemzetközi expressz elvileg nem szállít belföldi utast, ez viszont Romániában lesz..rják (legalábbis akkor így volt, de a mentalitás változik a legkevésbé), náluk gyakorlatilag helyijáratú sebesvonatként működött.

Azért lehet, hogy most már jobb a helyzet.:-)

2016. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És már többször utaztam vele Budapestről Békéscsabára. Semmi probléma nem volt. A kocsik belülről sokkal jobban néztek ki, és a székek is kényelmesebbek voltak mint a magyar MÁV-os kocsikon.
2016. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő a mozdony:


[link]

2018. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!