Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ment itt valaki Pestre Bécsből...

Ment itt valaki Pestre Bécsből az esti Dacia Nemzetközi gyorssal? Igaz, hogy nem biztonságos, balkáni állapotok uralkodnak rajta és tele van c*gánnyal? Érdemesebb lenne a két órával korábban induló railjettel jönni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lenne semmi bajod, de a railjet sokkal kényelmesebb és kultúráltabb.
2011. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én Ausztriában egy darab cigányt nem láttam. Bécsből álltalában kultúrált járatok mennek Budapestre. Balkáni állapotok...ezt te hol hallottad?

Am meg igen, utazz railjettel, az bizony igen kultúrált.

2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mentem vele. Nincs vele igazán probléma, de mióta van Railjet, én nemigen választanám azt a vonatot.
2014. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fülkés, hangos. Váltóknál érzed igazán a rezgéseket. És nem valami halk, ahogy a kerék a sínen gurul. Ez a Dacia.

A Railjet viszont annyira halk, hogy 160-nál is alig van hangja. És Magyarországon egyedül a Railjet mehet 160-al. Remegni, meg rezegni egyáltalán nem rezeg.

De elég csak a két vonat külsejére nézni. A Railjet igényesebb.

Viszont a Dacia-t csak +10€ felárral veheted igénybe.

2014. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!