Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit írjak a közlekedési...

Mit írjak a közlekedési társaságnak, hogy szűnjön meg a buszjárat?

Figyelt kérdés

Nálunk elfogadható távolságban nagyon ritkán jár busz. Naponta összesen 3x megy csak egy faluba (nem is a városba), pénteken délután 5 meg hétfő reggel 7 között semmi se jár erre.


Ezért itt mindenki több autót is tart, köztük én is.


Sajnos azonban sokszor jelent az a busz forgalmi akadályt, szűkek az utak, alig férek el kocsival a busz mellett.


Megelégeltem a dolgot ezért arra gondoltam, hogy mivel rendszerint a sofőrön kívül nem ül rajta senki ezért írok a helyi busztársaságnak egy levelet, hogy nem kérjük a buszjáratot tovább.


Kinek, hova és mit írjak egész pontosan?



2016. jún. 19. 03:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Elmondom én most Neked azt a pár tucat embert...


Volt 2 általános iskolás, most ballagtak, középsuliba nem tudnak a járattal bejárni, koleszosok lesznek, később pedig egyetlen egy munkahely sem fogja ezt a buszközlekedést tolerálni, tehát ők most ki is estek az utazóközönségből...


Ezenkívül van 2 közmunkás aki bejár a faluba szemetet szedni, közmunkát pedig helyben is találni.


Bevásárolni meg busszal nem célszerű, arra jobb a bicikli vagy ismerőst megkérni...


Szóval marad a buszsofőr akinek meg édes mindegy, hogy merre fele kell vezetnie...

2016. jún. 19. 18:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Midibuszos telefonálós ötlet jó is lenne ilyen esetre. Esetleg javasold meg nékik ezt.
2016. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ragaszkodsz véleményedhez.

Javaslom, vetesd fel magad járat-szervezőnek a társasághoz, akkor aztán mint hozzáértő és megbízott kiélheted szervező hajlamodat.

Zavar a busz az autóval közlekedésedben.

Mi lesz akkor, ha megszüntetik, sokan bicikliznek majd - és valakinek felböffen, hogy ki kell tiltani az autókat arról az útról, mert zavarja a kerékpárosokat?

2016. jún. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, lemaradt:

"Ezért itt mindenki több autót is tart, köztük én is."

Lehet, csak azért tetted fel kérdésed, hogy vagánykodj azzal, olyan sorod van, hogy több autót is tudsz üzemeltetni?

2016. jún. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, meg fogják szüntetni. Eleve azért ilyen a menetrend, hogy minél kevesebb embernek legyen jó. Ez egy tudatos falurombolási koncepció része.
2016. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!