Tegyek panaszt?

Figyelt kérdés

Tegnap történt az eset: utazok haza este busszal, sorozatot nézek szilikonos"agybadugós" fülessel, halkan telefonon. Egyik megállónál odajön a soför hozzám (2-3üléssel mögötte ültem), hogy legyek szíves kapcsoljam ki, mert őt zavarja. Azt sem tudtam hirtelen mi van. Ugye ültek körülöttem, kérdeztem hogy hallatszódott esetleg valami ki a fülesböl? Azt mondták semmit nem hallottak, és látszott rajtuk hogy ök sem értik,hogy most mi fene van. (Telefonról irtam, ha lenne hiba.)

Szerintetek?



2016. júl. 7. 12:09
 1/10 anonim válasza:
0%
Mivel este volt, szerintem őt az zavarta, hogy a képernyő világít. Valószínűleg a tükör szépen visszavágta a fényt a fejére és az roppant zavaró vezetés közben.
2016. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

és mi lenne a panasz tárgya?

rádszólt egy közfeladatot ellátó személy udvariasan hogy rakd el mert őt zavarja?

2016. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a kezébe ott volt a telefon és tablet. Szóval nem értem. Amugy az ölembe volt a telo...
2016. júl. 7. 12:34
 4/10 A kérdező kommentje:
A mai világban bocs h van telefonom es merem használni...
2016. júl. 7. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Eszerint eldöntötted. Akkor miért kérdezed?
2016. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarsz panaszt tenni? Egyebkent valami tukrozodes lehet az ok. Na meg ha filmet nezel, kb masodpercenkent valtozika fenyerosseg a sok kameravaltas miatt,es az idegesito vibralast okozhat neki. De ha meg rossz napja volt, akkor se haltal bele hogy egy kis ideig meglazult a lanc a mobil es a kezed kozott.
2016. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Néni, tessék mondani...

Ez itt a Volán?

Igen kisfiam, mit segíthetek?

Tessék mondani, kinél tehetek panaszt, mert tegnap este utaztam egy buszon és a csúnya buszvezető bácsi odajött hozzám és rámszólt hogy tegyem el a telefont, amit anyu vett nekem a kettes bizonyítványért!

Értem fiam, de hogyan szólított meg?

- Azt mondta a bácsi, hogy legyek szíves kapcsoljam ki.

Rendben, menjen fel az emeletre, majd Marika nénit a folyosó végén találja balra, üljön le oda és mesélje el neki.


Tessék befáradni!

- Csókolom!

Mit szeretne?

- Azért jöttem mert panaszt szeretnék tenni egy bácsi ellen mert megkért hogy tegyem el a fülest és a telefont mert zavarja.

Áh, értem, és ez melyik buszon történt?

- Az esti buszon.


Mondd fiam, te az iskolában is ilyen minden lében kanál voltál?

- Hogy? Ezt nem értem. Megtetszene ismételni?


Hányszor jártad ki a 8 osztályt?

De ez hogy kapcsolódik most a témához?

Nem értem, tessék segíteni.


Jólvan akkor töltsd ki ezt a panaszlevelet, majd intézem.

2016. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ne tegyél panaszt. Hülyét csinálnak belőled.


Legközelebb hátra ülsz, oszt jónapot.


Ilyen a világ. Mindenki haragszik valakire, a leggyengébbe rúg bele. Elvégzed az egyetemet, főnök leszel a volánnál, és kirúgod ezt a sofőrt.

ennyi.

2016. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg az alázatot. és lehetőleg telefonozz kevesebbet.

Ne légy köcsög.

2016. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát furcsa válaszok születtek, bevallom nem erre számítottam.

Mindenesetre már én is lehiggadtam...igaz az esetet még mindig nem tudom mire vélni.

"Telefonozzak kevesebbet" - nem vagyok telefonmániás, de naponta 2-2 órát utazok munkába illetve haza, valamivel el kell tölteni ezt az időt...nem tudom miért lenne baj 1-2 sorozat megnézése.


"Elvégzed az egyetemet, főnök leszel a volánnál, és kirúgod ezt a sofőrt." - amúgy programozó vagyok, nem szándékom a volánnál főnök lenni. Anyum és nővérem sokkal magasabb beosztásban vannak, őnekik egy szavuk lenne, és repülne a sofőr. De már lesz@rom az egészet, ha bolond ez a sofőr, akkor bolond.

2016. júl. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!