Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így ugye nem vehetem igénybe...

Így ugye nem vehetem igénybe a 90%-os diákkedvezményt?

Figyelt kérdés

Dolgozni fogok menni,viszont nem oda ahová egyetemre járok.Tehát nem a lakóhelyem és iskola közé venném a bérletet.

Ekkor ezt a kedvezményt nem vehetem igénybe ugye?

De az 50%-os diak jegyet igen ugye?


2016. júl. 29. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A 90%-os kedvezményű helyközi bérlet nappali- és esti tagozatos tanulónak, hallgatónak, a lakóhely és a tanintézmény között, valamint a lakóhely és a gyakorlati hely között jár.

Ha a tanulmányaidhoz kötődő gyakorlati helyre mész dolgozni, és ezt a tanintézet igazolja, akkor jár a bérletkedvezmény.


Bármely helyközi viszonylatban, nappali- és esti tagozatos tanuló, hallgató, korlátlan számban jogosult 50%-os jegyet váltani


Levelező tagozatos tanuló, hallgató, a lakóhelye és a tanintézmény között korlátlan számban válthat 50%-os helyközi menetjegyet.

2016. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!