Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vasúti budit akkor használta...

A vasúti budit akkor használtam, amikor a vonat még állt az állomáson, ilyenkor a sz*r ott fog virítani a síneken?

Figyelt kérdés
Volt egy felirat, ami megtiltotta a székelést akkor, amikor a vonat még nem indult el, de ezt csak később vettem észre...
2016. aug. 3. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a síneken, mellette.
2016. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Marha jó, remélem, nem büntetnek meg...
2016. aug. 3. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Utólag nehezen.
2016. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek meg érte utólag, de azért máskor türtőztesd egy kicsit magadat. Most várhatjuk az esőt :)
2016. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha "pottyantós" volt a wc, akkor biza ott fog viritani a sinek közt. :D

Egyébként a vonalgonzozók biztos tudnának mesélni.

2016. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem pottyantós volt, hanem vízöblítéses. :D
2016. aug. 3. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:

ne izgulj...a vasút a világon mindenhol embereket szállít, akikre a leghülyébb időben/helyen jön rá a szarás..


nem te vagy az első, sem az utolsó..


felejtsd el, oszt jónapot.

2016. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vízöblítéses WC attól még lehet pottyantós, és akkor biza a vágányok között megtalálod amit otthagytál. Viszont, ha vákuumos volt a szerkezet (a gomb megnyomása után először vízzel feltölti a wc kagylót, majd vákuum segítségével egy tartályba juttatja a cuccot) akkor nem fog a vágányok között visszavigyorogni senkire. :)

Ha a wc fülkében felirat tiltotta a wc használatot, akkor nagy valószínűséggel nem tartályos kocsiról volt szó, tehát a töltésre esett. Ahogy észrevettem, a tartályos kocsikról már leszedték ezeket a feliratokat.

2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Vákuumos volt a WC, a sz*r úgy eltűnt egy pillanat alatt, mint Houdini, még csodálkoztam is, hogy ez meg mi a franc... :D
2016. aug. 3. 23:41
 10/12 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Nem tudom, hogy a jegy megváltásakor adtál e le DNS mintát, ha igen, akkor benne vagy a trutyiban, mert az általad ott hagyott anyagból DNS mintát vesznek és ha megtalálják kihez tartozik akkor bizony a postás hozza majd a sárga csekket :(
2016. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!