Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes emiatt panaszlevelet...

Érdemes emiatt panaszlevelet írni a DDKK-nak?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy megszüntettek egy járatot, 6:24-kor. Az a gond, hogy ebben az időpontban mindig 2 busz ment - gondolkm - a diákok miatt, az egyik mindig tömve volt, semmi hellyel, a másikon meg maradt átlagosan 10-12 hely.

Ezek a buszok 7:10 körül értek be Pécsre.

Legközelebb 6:49-kor megy egy járat, amivel azok, akiknek 7:45-kor kezdődik a tanítás, nem nagyon érnek be.

A kérdésem lényege az, hogy mivel egy olyan járatot szüntettek be, amiből 2 volt, mindkettő tele diákokkal, és ezek után egy buszra kell bezsúfolódni, érdemes panaszlevelet írni?



#busz #panasz #járat #Volán #Pannon Volán #dél-dunántúli közlekedési központ
2016. aug. 8. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megszűntették, nem csak az iskolai szünetben nem jár. Furcsállnám, hogy egy ennyire tömött diákjáratot megszűntetnének. Nézd meg a www.menetrendek.hu keresőjében bármely napot vagy egy szeptemberi hétköznapot kiválasztva.
2016. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondat végéről lemaradt a kérdőjel.
2016. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megszűnt a járat, nem gondoltam, hogy csak a nyári szünetben nem jár. Augusztus 1-től nincs.

Az első mondat végén nem tudom mit keresne kérdőjel.

2016. aug. 9. 07:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes írni nekik! Egy ember miatt nem fognak változtatni, de minnél több ismerősödet és azzal a busszal járót ráveszel, hogy írjon nekik, vagy esetleg közösen írtok egy petíciót akkor lehet esélyetek!
2016. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. aug. 9. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez történik, ha a sofőrök zsebre dolgoznak és az utasok belemennek. Amúgy nincs korábbi busz? Szerintem is írj nekik, és keress olyanokat, akik támogatják a járat visszaállítását, mert egyedül nem mész semmire.
2016. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1: Jaaaj elnéztem, azt hittem hirtelen, hogy az én első mondatomra írtad. Igen, sajnos tényleg megszűnt.


Van egy korábbi busz, 5:44-kor megy és 6:25-re érek be, de ehhez már 5kor fel kéne kelnem, és így is szenvedek a fél hatos keléssel.

2016. aug. 9. 14:12
 8/13 A kérdező kommentje:

Továbbá értelmetlen lenne, hogy 6:25-től 7:45-ig várnom, főleg a hidegben. A következő busszal meg ugye pont úgy érek be, hogy 10 percet minimum kések.

És a szóban forgó járat, amiből most egy lesz, úgy fog jönni, hogy a fele megtelt Mohácsról, itt felszáll a majdnem egy buszra való ember, és akkor állhatok Pécsig, mert addig talán 2-3 ember ha leszáll néha.

Köszönöm a válaszokat, több embert is meg fogok keresni.

2016. aug. 9. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan mennél konkrétan Pécsre?
2016. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bólyból járok :)
2016. aug. 10. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!