Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van lehetőség távolsági...

Van lehetőség távolsági buszon és BKV-n visszaigényelni a jegy árából?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: Két éve elkezdtem az egyetemet, amit otthagytam, és idén újra felvettek. Szóval van diákom, csak idei matrica hiányában nem érvényes. Mivel az oda-vissza utazás teljes áron 10 ezerbe kerül buszon, plusz egy havi bérletet is meg kell vennem, ami megint kb. 10 ezer, és akkor azt még nem számoltam bele, hogy esetleg szeptemberben hazamenjek egyszer. Ráadásul kollégiumba is csak pár nappal a beiratkozás után lehet beköltözni, ezért legalább egyszer haza kell mennem, mert ha szállodát veszek ki pár napra, az még többe kerül. És a probléma ott van, hogy matricát is csak a hónap közepén lehet kérni legkorábban a diákra. Vagyis hiába vagyok beiratkozva, mégse vehetek diákjegyet, így ami diákkal 13 ezer lenne egy hónapra, az most 30 ezer lesz nagyjából.

Ezt utólag nem lehet valahogy visszaigényelni?


2016. aug. 12. 01:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolkodtam már a telekocsiban is, de ahogy láttam, az inkább Budapestről kifelé megy, nekem meg most leginkább odafele kéne.
2016. aug. 14. 03:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Telekocsik mennek mennél mindkét irányba.
2016. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!