Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tök rossz, hogy minden villamo...

Tök rossz, hogy minden villamoson ott "élnek", laknak a hajléktalanok. Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Felfekszenek, bűzösek, undorítóak, van mikor be van kakálva a fazon, ott fekszik, be vannak rúgva. Miért nem tesz ez ellen semmit a főváros? És miért csodálkoznak akkor, hogy senki nem akar bérletet venni, ha ezek is ingyen fetrengenek ott? És akkor hogy akarják létrehozni, hogy mindenki parkoljon le P+R-ben, aztán tömegközlekedjen?

2016. aug. 13. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar, autóval járok. A város vezetését sem zavarja, mert ők is autóval járnak.
2016. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

(fura. Úgy emlékszem, hogy már válaszoltam erre a kérdésre. Na mindegy).

Engem igen zavar, mert nem hiába perkálom ki a teljes áru felnőtt bérlet árát, hogy ezekkel együtt utazzak. A jogvédőket meg utálom: mindig jönnek a kifogásaikkal, hogy nekik ez a joguk, nekik az a joguk, csak azt felejtik el, hogy ez nem állapot és a tömegközlekedés nem hajléktalanszálló és az aluljáró sem.

2016. aug. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Engem is zavar,meg még sok minden más is,de sajnos egy gennybánya az egész,és egyre jobban senki nem foglalkozik semmivel.

Egy csöves ócska társadalom lett az emberiség,nem tudunk mit tenni,max annyit,hogy az ember próbál igényesebb környékre jutni élni,dolgozni,de nyilván ez sem könnyű.

Amúgy én is kocsival járok,pont a sok mocsok pr0li miatt.

2016. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
+hajléktalanok villamost,buszt,trolit WC-nek használják.
2016. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!