Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik, ha fönnmaradok...

Mi történik, ha fönnmaradok az egyik budapesti metrón a végállomás után?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Észreveszik, és kiszállítanak.
2016. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha szerencséd van a szerelvény megfordul a járatba, ha nincs, kiáll a garázsba, de mindíg végignézik előtte..
2016. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Marcona emberek keltenek fel a végállomáson, majd megkérdezik jól vagy-e és kell-e mentő?! Esetleg a vércukrodat is megmérik... Nem tudom, te mire gondoltál?
2016. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Végignézik kihúzás előtt a biztonságiak. De ha mégis fennmaradsz, akkor a kihúzóvágánynál elhangzó szöveg értelmében véletlenül se szállj ki az ott található szolgálati peronra, hanem maradj a vonaton, majd amikor az újra az állomásra ér, le tudsz szállni. Kocsiszíni meneteknél eleve szigorúbb az ellenőrzés, de olyankor is az a protokoll, hogy az utast nem hagyják üzemi területen felügyelet nélkül.


Vigyázz egyebkènt, mert ha elkószálsz az egyértelmű tiltas ellenére az üzemi területen, az közérdekű üzem megzavarásának vagy szélsőseges esetben vasúti közlekedés biztonsaga elleni bűncselekménynek számíthat és elég csúnya bünti jár érte.

2016. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Láttad az Éjféli etetés (Midnight Meat Train, 2008) című filmet? Nézd meg és megtudod.
2016. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1 embernek van humora...
2016. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megnézik és ők kivisznek.


Tavasszal láttam egy pasit, aki elaludt a villamoson, beértünk a megállóba, mindenki leszállt, csak ő nem ( én elöl voltam, ő hátul, akkor láttam amikor a villamos elhúzott, ott maradtam a megállóban, barátnőmet vártam a Széll Kálmán téren) és 10perc múlva amikor a vili jött vissza, megállt a másik oldalon a felszállókért, láttam hogy még mindig rajta volt és aludt még mindig, mocorgott egyet-egyet. Körutazik a városban :D

2016. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 macska28 ***** válasza:
100%
A metró a végállomás után a kihúzóvágányokhoz megy, ez két egymás mellett lévő sínpárt jelent, amik között van egy forgalmi járda, aminek az oldalán korlát van. Ide tilos bemenni, ha véletlenül mégis fent maradnál a metrón, akkor maradj a helyeden, és várd meg, amíg a metró visszamegy a végállomásra. A másik lehetőség az, hogy a metró a kocsiszínbe megy.
2016. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A metró továbbhalad a végtelenbe, te pedig átesel rajta, ki alul, bele a nagy és örök semmibe.
2023. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!