Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metró futás végállomástól...

Metró futás végállomástól végállomásig lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti videón 1 megállót megy az ember, de ugyanezt meglehet egész vonallal is?


Tippjeim:

1-es rövid vonal sűrű állomásközökkel + lassú max 50 km/h, de Szécsenyi fürdő és a Mexikói út között a vasút miatt kerülőt kell tenni a metróhoz képest, ezen felül az 1 perces követés miatt alig áll a megállóban.


2-es metrónál nagyobb a táv és ritkábbak a megállók, így ott végképp a metró nyerne.


3-as L betű alakú pálya, így tudsz rövidíteni, de még így is hosszú.


4-esnél rövidek a megállótávolságok, rövid vonal, automata üzem miatt tovább áll a megállóban, ezért ezt tartom esélyesnek. Szerintetek?



2016. máj. 4. 20:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha a villamost is belevennénk a 4-6 villamost simán meglehetne előzni, mivel átmegy Budáról Pestre, aztán egy másik hídon vissza. Gyalog meg a 61-es vili vonalán rövidíthetünk :) Lehet sétálva meglesz.
2016. máj. 4. 21:01
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Teljes pályán ez Kizárt. Nézz egy menetidőt és légvonal beli távolságot, számíts átlagsebességet és még így is kijön, hogy futva, bukta.
2016. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu távon kizárt.
2016. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

az attól függ...nézd meg az állomás kijelzőjén, amikor a vonat kihúz, a hány perc a következő érkezése....aztán eldöntöd bevállalod-e?


mellesleg az összes híradóban benne leszel.

2016. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Egész vonalon biztosan kizárt.


Gimiben 56sec körül futottam a 400 métert, ezen a videón 380 méterre és 72 lépcsőre van 1 perc 20 másodperc. Lehet ez nekem is ment volna :D

2016. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, pusztán logikai alapon: Mi értelme lenne bármilyen közlekedési eszköznek, ha futva lehagyod? :-)


Egyébként nálunk is van két olyan megálló ahol meg lehet tenni:

[link]

2016. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1 megállón lehetséges, pedig benne van mozgólépcső is 2-szer. Végállomástól végállomásig is csak 2 mozgólépcsőzés van, a köztes megállóban nincs ez a lassító, még az utat is levághatod :) Lehet benne valami, hogy lehetetlen, mivel közbe csak belassulunk :)
2016. máj. 5. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

# 7/7 Időpont ma 10:23


Azt a sebességet az olimpiai bajnok Usain Bolt sem tudta tartani másodpercekig sem, ami a metró teljes útvonalán történő lefutásához kellene. :-)

2016. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Az biztos, hogy a 47-est le lehet hagyni, simán el szoktam érni a következő megállókban, ha városház térnél elhúz előttem. De a metróból fel is kell jönni, kerülgetni kell a retardált balra állókat a mozgólépcsőn, eltévedni az aluljáróban, le akarja kapni az ellenőr a fejed, mert azt hiszi bliccelsz... Szóval na.

De ha úgy döntesz, megpróbálod, akkor sok sikert, és szólj, szívesen segítek kamerázni pl :D

2016. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok, még valami. Móricztól a Keletiig 15 perc volt az utam görkorival, de nagyon siettem, annál jobban nem bírtam volna menni, és kicsivel gyorsabb, mint a sprint-tempóm. A metró meg a két végállomása között végigmegy annyi idő alatt...
2016. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!