Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyek Budapest legrosszabb...

Melyek Budapest legrosszabb tömegközlekedésű részei?

Figyelt kérdés
Hol kell irreálisan sokat várni a túlzsúfolt járművekre? Hova nincs jó busz, villamos, stb. járat? Miről nincs jó átszállási lehetőség? Melyik busz akad el a nagy dugókban sokszor? Mik a véleményeitek, tapasztalataitok?

2016. szept. 6. 17:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Csúcshegy, Aranyhegy, Ürömhegy - ritka közlekedés, lefedetlen területek

Kurucles, Jánoshegy, Budakeszierdő - torlódások

Csillebérc - lefedetlen terület

Kamaraerdő, Kakukkhegy, Rachegy - ritka közlekedés

Háros, Csepel-Rózsadomb - torlódás

Hungexpo - torlódas

Millenniumtelep, Peterimajor, Apostolhegy - ritks közlekedés

Havannatelep - torlódas

Cinkota-Újtelep es Szlovak út déli része, Kisszentmihály - ritka közlekedés

2016. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Igen, az elsőt meg tudom erősíteni, én is a III. kerületben lakom. A többit nem ismerem, csak azt látom, hogy vannak részek, ahol pár percenként járnak a járatok, én meg ide-oda megyek, ha el akarok jutni valahova, sok percet várva, aztán jön egy jól megpakolt csuklós... És mióta nincs 86-os még többet at kell átszállnom, sőt már alternatíva sincs... Kíváncsi voltam/vagyok, hogy más ezt hogy látja, csak engem zavar-e.
2016. szept. 6. 18:27
 3/42 anonim ***** válasza:
57%

Az általam ismert területek közül messze a XVII. kerület, Rákosmente a legrosszabb tömegközelekedésű.

Ha 20 perc busszal az Örs, az már mázli, de nemegyszer 30-40 perc.

Vonattal a fejpályaudvarokról Budapesttől 30-50 km-re is eljutsz ennyi idő alatt, itt, a XVII. kerületben vagy csak kint az Örsről.

A buszok zsúfoltak általában, amikor keresztül megyek az Örsön a végállomásukon, azt látom, hogy sok ember áll a zsúfolt busz mellett (még felférne éppen), és várja a következőt inkább.



Én Budapest belsőbb részén lakom, nekem a XVII. kerület sok része kaputól-kapuig, szőröstől és bőröstül ugyanannyi idő, mint a Dunakanyar vagy a Velencei-tó. :D

2016. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Ja, igen, Óbudai is (a belső része is).

Pár évig rendszeresen volt ott dolgom.



Hát, a 9/86/160/260 buszcsalád tragikomédia volt. Nem is jártak elég sűrűn (pl a 160-260 együtt), valami kegyetlen zsúfoltak voltak szinte egész álló nap és lassúak is. Délután befelé be is dugultak. A HÉV jó vasúthoz illően a terület szélén megy, nem lehet vele kalkulálni.

Akinek az 1-es villamos jó, annak szerencséje van. Az jó járat, illetve Óbudán az "olyan elemekből" is kevesebb van rajta, így pláne.

2016. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Fú, hát elég szörnyen hangzik. Melyik járattal jársz?
2016. szept. 12. 08:00
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen, Óbudán pl. nehéz eljutni a Művelődésiházig, a Szent Margit Kórházhoz, a bevásárlóközpontokhoz, annak aki nem a 17/1-es vonalán lakik. Ami nagyon zsúfolt még az (főleg) reggelente és délután 34/134/106 - olyan tömegnyomor van, hogy az elképesztő. Az Árpád hídnál már megtelik a csuklós busz (34)!
2016. szept. 12. 08:11
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
A 34-est, 106-ost csak láttam, főleg kerékpárról, és tényleg nagyon zsúfoltak.
2016. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Süle Dominik ***** válasza:
52%
Székesdűlő - Ritka közlekedés,lefedetlen területek
2017. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Süle Dominik ***** válasza:
94%

Gloriett-telep - torlódás

Virányos - torlódás

Csillaghegy - torlódás,ritka közlekedés,zsúfoltság

Albertfalva - torlódás

Svábhegy - lefedetlen területek

Csepel-Szigetcsúcs,Ófalu,Rózsadomb - torlódás

Nagytétény - ritka közlekedés, lefedetlen területek

Csepel-Királyerdő - ritka közlekedés

Orbánhegy(XXIII.),Milleniumtelep - ritka közlekedés

Madárhegy - torlódás

2017. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Sok helyen az (is) baj, hogy egy járat jár x időnként, ahelyett, hogy több járat lenne - így jobb lenne a lefedettség - eltérő utvonalakon. Elsősorban a lakótelepekre, kertvárosokra gondolok. Pl. Óbudai lakótelep óriási, van több iskola, óvoda/bölcsöde, kisboltok, stb. és nem szeli keresztül semmi, csak körbe vannak járatok, igaz azok között vannak sűrű nagy járatok is (1, 9, 106/34 (együtt)), de ezek a peremen vannak, esetenként több száz m sétára. Az eredmény pedig, hohy a megpakolt járatokra (pl. 1, 34, 106, 134) egyszerre száll fel sok ember (pluszba), ahelyett, hogy kisebb járatok (1-2 db-ról lenne szó) eloszlatnák őket. És akkor még nem említettem a sok nyugdíjast, kismamát, kerekesszékest...
2017. jún. 19. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!