Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha bérletem van és Győr-Budape...

Feketeruhasember kérdése:

Ha bérletem van és Győr-Budapest Keleti között utazok akkor van olyan vonat ami hibrid? Vagyis van ic része de olyan kocsi is amire elég a havi bérlet?

Figyelt kérdés
2 kérdés: 1. osztályon csak akkor utazhatok ha 1 osztályra szóló bérletem van? De ha ezzel rendelkezem ic-n akkor is kell vennem helyjegyet? És ugyanannyiba kerül a helyjegy első osztályra is mint másod osztályra?
2016. szept. 26. 19:09
 1/7 anonim válasza:
Nem, igen, igen, igen.
2016. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első igen az csak az én útvonalamra szóló válasz ugye, szóval azért létezik ilyen vonat csak épp én nem fogom látni az útvonalamon?
2016. szept. 26. 19:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, első nem.
2016. szept. 26. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hibridvonat Budapest és Győr között nincs, de munkanap reggel Pest felé 3, munkanap délután Győr felé 4 gyorsvonat közlekedik, amire jó a bérleted. Ezen kívül reggel az Arrabona IC-re is felszállhatsz Győrben IC pót- és helyjegy nélkül, de csak bérlettel, jegy mellé meg kell venni a pótjegyet (visszafele nem szállhatsz fel ingyen, csak pót- és helyjeggyel). 1. osztályon csak 1. osztályú bérlettel, vagy kocsiosztály különbözeti jegy vásárlásával utazhatsz. Ha 1. osztályú bérleted van, sajnos akkor is meg kell venni a helyjegyet, csak START Klub VIP kártyával tudod megúszni ezt (azzal is kérhetsz ingyenes helyjegyet, de nem kötelező). A helyjegy mindkét osztályra ugyanannyiba kerül.
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, de most meg is néztem amit mondasz viszont beraktam a feltételek közé hogy pótjegy és átszállás nélkül így 0 db vonat van. tehát amire nem kell helyjegy vagy pótjegy az meg átszállós történet, attól viszont félek mert fingom nincs hol kell és mire átszállnom és honnan fogom tudni mikor szálljak le hogy átszállhassak a másikra.
2016. szept. 26. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy bérlettel nem kell gyorsvonati pótjegyet venni, valamint bérlettel a Pest felé menő Arrabona IC-re sem kell pót- és helyjegyet venni bérlettel (ez csak azon a vonaton érvényes kedvezmény). Ha nem jó ez a napi pár indulás, a Délibe egész nap óránként mennek személyvonatok, Kelenföldtől a 4-es metróval, a Déliből a 2-es metróval tudsz a Keletihez eljutni.
2016. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ekkora távolságra pénzkidobás a bérlet, MÁV Start VIP kártya sokkal olcsóbb, és bármilyen vonatra jó. Ha a céged fizeti, akkor a cég vehetne neked Start Prémium kártyát, ami átruházható cégen belül, ha esetleg munkahelyet váltasz.
2016. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!