Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntetett az ellenőr, hova...

Megbüntetett az ellenőr, hova kell mennem?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap megbüntetett az ellenőr 8ezer forintra mert nem volt nálam személyi csak diák..amin nincs rajta a képem,ezért nem hitte el,hogy én vagyok rajta.(új suli,idéglenes diák).Nos, a lényeg az ,hogy azt mondta hogy valahova be kéne mennem bemutatni a személyimet meg a büntetést hogy tényleg én vagyok és akkor csak 1500ft lesz.Hova kell be mennem?

2016. okt. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyi közlekedési szolgáltató ügyfélszolgálatára kell menned. Mivel nem írtál várost, így találd meg magad...
2016. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mucsaröcsöge, Buta Liba utca 205.

A fenti címre kell menned :)

2016. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy nem fogadta el az ideiglenes diákot? Különben minek adnának, ha nem lehetne használni? Hivatalos okmánynak számít. Ilyen nincsen. Utólag sajnos már nehéz lesz panaszkodni. Akkor kellett volna rendőrt hívnia, és akkor ő talán felvilágosítja.
2016. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azon a részen átsiklottam, hogy nem volt nálad személyi, ami meg ugye kötelező. De attól még a diákodat érvényesnek kell, hogy tekintse.
2016. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A diákja nyilván érvényes, de mivel igazolja, hogy ő az, ha nincs nála fényképes igazolvány.
2016. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 blackmercedes ***** válasza:
0%
Szemetek! Engem is pusztan azert megbuntettek tegnap a buszon,mert veletlenul elszellentettem magam...
2016. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!