Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elkopott a vonatbérletem mit...

Elkopott a vonatbérletem mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A MÁV kicseréli?

2016. okt. 22. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pénztárban ki kell cserélniük.


Tavaly velem is volt ilyen, de a pénztáros előbb elküldött az információhoz, az információ meg azt mondta hogy majd akkor cserélik ki ha egy kaller ráírja, hogy "csere" és aláírja... aztán még a pályaudvaron kerestem egyet és megkértem, hogy írja rá, majd utána azzal jöttek, hogy nincs itt a felettes aki ezt megtehetné, szóval próbáljam meg más máv pénztárban (és ez nem egy faluban volt, hanem a Déli pályaudvaron)... szóval azt tanácsolom, hogy menj oda a pénztárhoz, és ragaszkodj hozzá, hogy igenis cseréljék ki, ha nem cseréli ki kérj panaszkönyvet, hogy nyoma legyen, hogy te próbáltad kicserélni, ha esetleg megbüntetnének érte később.

2016. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de én épp ezért jártam mindig havival. Nem cserélték ki, azt mondták hívjam az információt, de valószínű nem fogják kicserélni hanem valami levásárolható kupont adnak majd. hát bzd meg, vettem egy másikat, akkor már csak félhavi kellett szerencsére, mondtam azt az 1700Ft-ot meg költsék a k-rva vonatokra, ha már egyszer ennyire tróger állapotúak, hogy a húgyszag terjeng végig némeliyken
2016. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


Bocsi, nem fejeztem be, végül találtam egy pénztárost aki értett a feladatához és kicserélte, és mondta, hogy ezt így is kell csinálniuk szabályszerint.

2016. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm


Kőbányán kicserélték

2016. okt. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!