Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történt ma a 3-as metró...

Mi történt ma a 3-as metró vonalán? Elment egy utasokat nem szállító metró, aztán a következőn annyian voltak, hogy minden megállóban bemondták, hogy siessenek a ki és beszállással.17 óra körül történt, Kőbánya felé.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem voltam ott, de gondolom megint lerohadt az egyik szerelveny. öregek ezek már, réges rég megszolgáltak. minden bajuk van és szokás szerint csere alkatrész nem nagyon van. ajtóhibás szerelvény pl nem közlekedhet, de simán lehetett baj a fékkel is... a szerelvény végig kell vinni a vonalon, mert nem tudják hol "letenni", csak a végállomáson.
2010. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
én azt hittem a fingom volt a ludas, de azt hiszem az első válaszol logikusabb. Egyébként hibás szerelvényt mellékvágányon tárolnak. Ez sűrűn van is és csak üzemzárás után viszik ki szerelni a fehér útra (ha kell)
2010. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
elvben ja, csak a mellékvágányon meg sok esetben az a tartalék szerelvény áll, amit ilyenkor hirtelen be tudnak vetni az elromlott helyett :) illetve ha baleset miatt esetleg le kell zárni a metró egyik felét akkor is be szokták állítani a tárolón levő szerelvényeket...
2010. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!