Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok haza? Távol...

Földim kérdése:

Hogyan juthatok haza? Távol vagyok az otthonomtol kb 260-kmre.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy szlovákiába dolgoztam kint és nem fizettek ki..Semmi nélkül elindultak haza stoppal el bírtam jönni Veszprémig .De! 3 ik napja vagyok az utcán ettem 2 kiflit és ennyi családom nincs barátok meg kifogás stb stb.. A kérdésem a kovetkezo: Hogyan juthatok el Szolnokra semmi pénz nélkül? Az se baj ha megbuntetnek vonaton vagy valami csak jussak haza..Ha van olyan lehetőség h megbuntetnek de haza is visznek a lakó varosomba kérlek titeket informaljatok.
2016. dec. 3. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálad vannak az irataid, haza tudsz jutni vonattal.

Mikor jön a jegyvizsgáló, kérsz tőle egy un. utasleadási lapot, erre ő felvezeti az irataidból az adatokat.

Ha hazaértél és pénzt vettél magadhoz bemész a vasútállomásra, a pénztárban bemutatod az utasleadási lapot és befizeted a jegyárat plusz a pótdíjat (a pótdíj 3 napon belül 2600 Ft, 3 napon túl 8000 Ft, 30 napon túl 12000 Ft).

2016. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit sántítani látszik a dolog, ha Szlovákiából Szolnok felé Veszprémen át akartál menni...
2016. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig hoztak el úgy volt hogy a Contiba lesz meló de nem sikerül..
2016. dec. 3. 17:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek koszonom a választ.
2016. dec. 3. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ugy van ahhoz azbelso irja. Ez jo megoldás.
2016. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Add el a telefonod és vegyél a pénzből kaját és vonatjegyet!
2016. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még azt nem értem hogy ezt az utas leadási lapot hol tudom "igénybe" venni. A pénztárnál vagy a kallertol a vonaton? És adnak így nekem jegyet Szolnokig vagy valahol leszallitanak?mivel át kell szalnom valahol. Nem igazán voltam ennyire kellemetlen helyzetben soha nem csináltam ilyeneket és nem vagyok tisztába ezekkel általában nem utazok vonaton se..Szóval félek h most mit hogyan. És h le szállítanak és nem jutok haza://
2016. dec. 3. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valahogy hazajutsz, utána nekem az lenne az 1. dolgom, hogy feljelentsem ezt a céget!
2016. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utasleadásit a kallertól kell kérned. Rögtön jelezd neki, hogy így szeretnél utazni, ha odaadod az irataid, nem fog leszállítani, így teljesen legális utazni. Azt is jelezd, hogy meddig akarsz utazni, hogy a következő vonaton ne kelljen új papírt íratnod, mert akkor a pótdíjat (a 2600 Ft-ot) is kétszer kellene befizetned.
2016. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha felszállok a vonatra és mondom a kallernak h Szolnokig szeretnék utazni átszállásal akkor felirja a jegy árát és a buntetest és mehetek is a dolgomra? A vonat típusa mindegy? Lehet ic vagy gyors/sebes vonat vagy csak egy egyszerű vonat?
2016. dec. 4. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!