Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok haza? Távol...

Földim kérdése:

Hogyan juthatok haza? Távol vagyok az otthonomtol kb 260-kmre.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy szlovákiába dolgoztam kint és nem fizettek ki..Semmi nélkül elindultak haza stoppal el bírtam jönni Veszprémig .De! 3 ik napja vagyok az utcán ettem 2 kiflit és ennyi családom nincs barátok meg kifogás stb stb.. A kérdésem a kovetkezo: Hogyan juthatok el Szolnokra semmi pénz nélkül? Az se baj ha megbuntetnek vonaton vagy valami csak jussak haza..Ha van olyan lehetőség h megbuntetnek de haza is visznek a lakó varosomba kérlek titeket informaljatok.
2016. dec. 3. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt azért jelezd, hogyha gyorssal vagy IC-vel akarsz valahol menni, hogy a pót és/vagy helyjegyek árát is hozzá tudja írni.
2016. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem, időközben felültél végre a vonatra, lebeszélted a kallerral, hogy mit akarsz, és hazamentél, mielőtt megfagysz az utcán.
2016. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt is remélem, hogy már fel is jelentetted a céget akinél voltál.
2016. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!