Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsiek! Segítene valaki a...

Pécsiek! Segítene valaki a helyi járat megértésében? Nem tudok rajta kiigazodni?

Figyelt kérdés

Az Árkádnál szállok le, azt tudom, hogy hol kell felszállni a helyi járatra. Név szerint az a Vásárcsarnok? és a mozi felé, a Kertváros felé kell menni. Elvileg a 130as busz visz arra.

De amit az oldalon találtam menetrend, azon nem igazán tudtam kiigazodni, hogy akkor hány órakor indul, vagy van ott a busz.. valaki eltudná nekem magyarázni?


2017. febr. 7. 20:03
 1/6 anonim válasza:
56%
Fel van tüntetve az óra és külön a percek, hogy mikor jön. Nem tudom hogy nem lehet értelmezni.
2017. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.) Amit néztél, magyarázattal:

[link]


2.) De van jobb is, mint a vonalakat böngészni. A google maps ismeri a pécsi helyi közlekedést. Tetszés szerinti címek közt, tetszés szerinti indulási időponttól tud tervezni.

Például: Pécs ÁRKÁD → Pécs Cinema City február 9-én 8:21-től:

[link]


Az ajánlások részletesen is megnézhetők:

[link]


Későbbi járatok is nézhetők a menetrendböngészővel:

[link] !12b1


Az útvonal telefonra is elküldhető.

2017. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, a menetrendböngésző linkje üres ablakot mutat, de élőben működik.
2017. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Rákattintasz a megálló nevére és kiadja, hogy onnan mikor indul. Ugyan nem vagyok pécsi, de ha jól sejtem az "Árkád, Bajcsy-Zsilinszky u." nevű megálló nem lehet túl messze tőle.

2017. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2

Én meg azt nem értem, hogy mire jó ez a 9-31-9-31 perces követés. Egyáltalán helyes az a menetrend, ami az első képen linkelve van, vagy bizonyos indulások lemaradtak?

2017. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ugyan nem vagyok pécsi, de lehet, hogy egy másik járattal párhuzamosan jár, és a közös követésük ad egy rendes követést.
2017. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!