Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Illetlenség a buszon kapucniba...

Illetlenség a buszon kapucniban, vagy kapucni+sapkában ülni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Bár régen emlékszem még összesúgtak ha ilyet láttak az emberek, gondolván "milyen suhanc" van a buszon. De ez szépen lassan sajnos kikopik.
2017. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem illetlenség egyáltalán. Aki szerint meg sajnos, az még nem kapott el szép finomságokat a busz üléséről... -.-
2017. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Az én véleményem szerint a buszon, főleg a városi buszon ugyanúgy kell utazni, mint ahogy az utcán sétálsz: tehát ha kapucniban sétálsz, akkor a buszon is kapucniban leszel, vagy ha napszemüveg van rajtad, akkor a buszon is fent hagyod. Én a napszemüveggel vettem észre, hogy sokan csúnyán néznek rám, amiért nem veszem le, de leszarom.
2017. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, szerintem beltéren alapvetően illik levenni a fejfedőt, kivéve ha vallási okból hordod. Persze ha nagyon erős része az identitásodnak, hogy milyen stílusban öltözök vagy csak kopaszodsz és azt takaros el, az oké.
2017. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
A busz nem beltér, ennyire egyszerű.
2017. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Buszon, váróteremben alapvetően nem illetlenség. Főleg hogy alapvetően nem órákat hanem 10-30 percet utazol és 2-3 percenként nyitják az ajtót így a fűtés sem ér semmit.
2017. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Fedett hely, oldalfalakkal, miért ne lenne beltér, lepontozóhuszár barátom? Nekem bizony növeli a komfortérzetemet, ha látom a körülöttem ülők arcát. Egy kapucnis alak bármikor kicsavarhatja a kezedből a telefont és nem fogsz tudni érdemi leírást adni róla. Ahogy bankba sem megyünk be bukósisakban, buszon se takargassa senki azt, hogy ki is valójában.
2017. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Kapucniról volt szó, hogy jön ide a bukósisak???
2017. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Pedig 83%-osnak igaza van. A kapucni a tetvektől nem véd meg (hehehe), de az arc meg fej takarása nem véletlenül illetlenség, és nem véletlenül vannak a vallási okokból viselt takaró eszközökkel kapcsolatban is balhék... Nem egy baseball sapkáról vagy egy sima sapiról van szó, de a mélyen arcba húzott kapucni az gáz.
2017. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontoztalak le jóskagyerek, lepontoztatod te magad a néppel, mert nem gondolkodsz józanul.

Kikapja a kezedből a telefont a pólós is csak úgy fröcsög, cseszheted a személyleírásodat minimális eséllyel találják meg, a telefonodat viszont sose. Nem nyomogatunk kétszázezres telefont a buszon és nem feltűnősködünk kibírod hazáig vele, ez mondjuk alapszabály már 10 éve is az volt. Zenét hallgatni lehet anélkül is, hogy villogsz egy potenciális ellopandó eszközzel. Kecskének adod a káposztát.


Ha valaki a fejébe akarja húzni hát azt fogja tenni. Sok embernek inkább jobb ha nem látom az idióta pofáját.

2017. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!